Jump to content
IGNORED

"Insajder"


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

sto se mene tice, velibor dunjic je od danas predsednik srbije, a boris tadic moze da se vrati u v beogradsku da predaje psihologiju srednjoskolcima.
U Prvu beogradsku... Tadic nikad nije bio profa u Petoj...Steta sto B92 ne napravi specijal emisiju o navijacima, pa nek pozovu pandure, tuzioce, sudije, da malo komentarisu ovu epizodu. Jasno je da procedura mora da se postuje, ali ipak 3-4 godine do pocetka prvog pretresa, je vise nego mnogo.
Link to comment

Meni je najbolji deo kad nareceni Velja D. u Urgentnom polomi pubu grudnu kost a sudija ga oslobodi krivicne odgovornosti...A nadam se da ce u sledecim nastavcima podsetiti na ministra Velju I. koji Nadi Kolundziji kaze onako narodski - Nemoj da vas sportisti posete...

Link to comment

Meni je najludji deo onaj kada je Marko Vuckovic pretukao zenu na Senjaku koja mu je rekla da ne prodaje drogu inace ce zvati policiju. Ta zena je, pretpostavljam da je znaju oni sa senjaka, lokalni socijalni slucaj koji sa sinom zivi u polurazrusenoj kuci. Inace stalno prica o navijacima Zvezde koji ce joj pomoci u ovome i onome jer je valjda i njen sin (bio) u ultra bojsima i bavi se kikboksom.

Link to comment

Oh, kakav je feeling kada neko pored imena tih kromanjonski skotova navede jasno i glasno imena svih advokata, tužilaca i sudija.Još jedan glas za "moj duks je skuplji od celog mupa" i onog "šta to radite miševi, koga hapsite? moj tata je vaš kolega". Nije ni čudo što nisu hteli da daju izjave za emisiju - verujem da je stvarno problem razgovarati duže od minut i po sa vokabularom od 17 reči.Mada, najtužnija mi je ona scena na kraju, sa porukama tipa "sramota" koje su obični ljudi ostavljali na mestu ubistva Tatona. Prosto zato što pokazuje kako ljudi i dalje posle svih ovih godina ne razumeju koliko je svetlosnih godina udaljena apstrakcija sramote od ovih višećelijskih organizama.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...