Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

25 minutes ago, Mil@n said:

 

 

Može li mustang da se banuje zbog iznošenja real life podataka?!?


mustang moze zbog nepristojnosti da se banuje :)... sto nemam nista protiv ako si se uvredio i nisi ovo shvatio kao salu. Ipak, nismo mi ni mililetar bliski da se zezam na tvoj racun. A izgleda da nisi. Izvini. 
 

za rl male sanse, nemam pojma ko si a i nisam zainteresovana da znam. 

Link to comment
2 minutes ago, mustang said:


mustang moze zbog nepristojnosti da se banuje :)... sto nemam nista protiv ako si se uvredio i nisi ovo shvatio kao salu. Ipak, nismo mi ni mililetar bliski da se zezam na tvoj racun. A izgleda da nisi. Izvini. 
 

za rl male sanse, nemam pojma ko si a i nisam zainteresovana da znam. 

 

Evo Ravaneli razumeo kako treba.. Svakako je šala u pitanju :P

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

:laugh:

 

Nisam ukljucila mozak 

 

dobar dobar  
 

(al da se opravdam, grizla me savest za vulgarnost, jer iako se tako sprdamo u mom rl, meni drustvo dupe pomera, pocev od muza...i takav recnik je odraz bliskosti i ljubavi izmedju nas, ipak ovako na forumu...ne znam...pri tom tek sto sam otvorila oci... i plus sto ne znam milana da bih ovako pricala sa njim..al da je legao ko kec na jedanaest jeste! :laugh:)

Link to comment
On 12.1.2020. at 18:46, mustang said:

:laugh:

 

Nisam ukljucila mozak 

 

dobar dobar  
 

(al da se opravdam, grizla me savest za vulgarnost, jer iako se tako sprdamo u mom rl, meni drustvo dupe pomera, pocev od muza...i takav recnik je odraz bliskosti i ljubavi izmedju nas, ipak ovako na forumu...ne znam...pri tom tek sto sam otvorila oci... i plus sto ne znam milana da bih ovako pricala sa njim..al da je legao ko kec na jedanaest jeste! :laugh:)

Mil@n je zlopamtilo, zvace te u posetu kad dodjes :whistle:

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...