Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

13 minutes ago, slepa živana said:

ne znam da li si upravu za razlog.

ja ne umem da vozim, ali sam počela ozbiljno da se zanosim da probam da naučim i da kupim.

tokom ovog sranja, shvatila sam da bi mi bicikl dosta olakšao život.

recimo, baba mi živi u radmilovcu, to je petnestak km od centra, ali do tamo ne postoji put za pešake, tako da nisam nikako mogla da stignem do nje. a taksi do tamo košta ko autobuska karta do niša.

ne znas da vozis biciklo?¿ 

Link to comment
22 minutes ago, Lancia said:

ne znas da vozis biciklo?¿ 

ne znam :( 

pokušala sam da naučim kad sam imala tridesetak godina, ali svi ti u društvu koji su bili voljni da mi pomognu, bili su malo viši od mene i imali su neke ogromne bicikle, pa nije išlo. a možda je i do mene, možda mi je poremećeno nešto u centru za ravnotežu. nisam pametna. od tada stalno odlažem. imala sam ideju da probam na nekom manjem dečjem biciklu. u međuvremenu sam se napravila na 100 kila pa to sad verovatno ne bi ni moglo. videću... možda me prođe ovaj trenutni entuzijazam.

Link to comment
3 minutes ago, slepa živana said:

ne znam :( 

pokušala sam da naučim kad sam imala tridesetak godina, ali svi ti u društvu koji su bili voljni da mi pomognu, bili su malo viši od mene i imali su neke ogromne bicikle, pa nije išlo. a možda je i do mene, možda mi je poremećeno nešto u centru za ravnotežu. nisam pametna. od tada stalno odlažem. imala sam ideju da probam na nekom manjem dečjem biciklu. u međuvremenu sam se napravila na 100 kila pa to sad verovatno ne bi ni moglo. videću... možda me prođe ovaj trenutni entuzijazam.

Nema veze, za mene si i dalje savrsena :D ne znam ni ja da napravim balon od zvake, a toliko sam se trudio.

Link to comment
3 minutes ago, Jumanji said:

E sad samo neko nek se jos javi da ne zna da veze pertle -.-

prodajem povoljno camper elastične pertle, nekorišćene, crvene boje

ne vezuju se :lol:

Link to comment

Ni ja ne znam da vozim bajs, da olaksam Zivki. Pertle kolko sam se ugojila isto ne verujem da mogu da vezem. A bajs moja mama nije znala da vozi pa nije imao ko da me nauci, pa kad je moglo drustvo bilo mi glupo, pa kad mi nije bilo glupo, bila sam debil. 

Link to comment
prodajem povoljno camper elastične pertle, nekorišćene, crvene boje

ne vezuju se [emoji38]

[emoji3][emoji3]

 

Steta za bajs, sjajno iskustvo, rekreacija, uzivanje jedno potpuno. Ako mozete obe, imate uslove, a pre svega volje, samo napred, nikad nije kasno.

 

Link to comment

Mi, pogotovo ja, se ne skidamo sa bajsa od kako je puklo prolece u kraju, dakle od pocetka marta. Stavim zapca u prikolicu koju nakacim pozadi, a u koju mogu da natovarim i lokomotivu, pa je bicikli pored razonode i trosenja kalorija odlican i za odlazak na pijacu. Odemo i na duze ture pa strpamo i njegov bajs gore, napravimo pauzu na sred neke poljane gde se ovaj mali izludi pola sata. :happy:

 

Nosili smo sad bajseve na redovnu godisnju kontrolu, docekali smo nas termin posle skoro dva meseca (umesto prosecnih mesec dana), i rece mi covek da su toliko prebukirani, da rade sedam dana nedeljno (umesto redovnih pet) i misle da je definitivno pandemija donela mnogo vise musterija sa "zakrzljalim" biciklima kojima treba osvezenje. I mi takodje se iznova iscudjavamo kako srecemo ljude i na stazama gde do sad nikada nismo.

 

Eto neke pozitivne stvari u celoj prici :)

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
5 hours ago, slepa živana said:

ja ne umem da vozim, ali sam počela ozbiljno da se zanosim da probam da naučim i da kupim.

 

 

wtf

kako bre :ohmy: nista lakse

 

btw. moja sedmogodisnjakinja presla 30 kilometara ko ništa :isuse: sve vreme pedalali za njom. Umorila se tek u poslednjoj cetvrtini, i to zbog sunca.

Link to comment
2 hours ago, Caligula said:

@maheem 

 

:fantom:

 

 

49f611dd8a2868a5162e5dc2da4c53e499a0e6b8

E drago mi je. Ja sam za ova dva meseca kupio cca 100 ploča. Mislim da ću ih uneti u stan kad žena bude odsutna ili pod tušem recimo, moram još da razradim strategiju.

Link to comment
13 minutes ago, maheem said:

E drago mi je. Ja sam za ova dva meseca kupio cca 100 ploča. Mislim da ću ih uneti u stan kad žena bude odsutna ili pod tušem recimo, moram još da razradim strategiju.

 

:lol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...