Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

91z8l7GDr2L._AC_SX425_.jpg

 

Tek sam osposobio aparaturu, ali ovo je ako ne i the coolest stvar koju sam ikad imao. Mnogo moćna sprava, u jako malom telu, iako je u pitanju mirorless aparat, ovo je duplo lakše nego što sam očekivao, i manje. 

Hteo sam neki kit plastikaner objektiv, pa posle da se budžim sa nekim širokim, ali sam ispregovarao u radnji popust na popust i dobio odličan 18-55 za tipa 70e doplate a sad vidim da košta samo objektiv 330e, ja sa telom ovaj platio 750.

 

Sve u svemu, jedva čekam da testiram makinu u nekoj prirodici i sl.

Link to comment

to je ubica. drugarica ga ima I super ga rabi. obozavam fotke koje je napravila sa njim. boje su…neverovatne, imaju potpuno poseban smek. ne razumem se u tehnologiju ali posle par fotki sam je morao pitati koji foto aparat koristi. do tada nisam imao potrebu postaviti nekome takvo pitanje.

Edited by maheem
Link to comment

Nisam naišao na loš review fujija u mirorless segmentu, a ovo telo je već ulazna middle range klasa, i kupi neke karakteristike od mnogo skupljih kolega. A objektiv iskreno nisam ni planirao ovaj, al za 70e doplate u odnosu što sam bio dogovorio - nisam razmišljao - ovaj je duplo bolji bukvalno, tako da očekujem i ja lepe rezultate, videćemo. :)

A retro izgled, izrada, build quality, brutalna naprava. Malo je zeznuto pogotovu za početnike odabrati modove fotkanja, A, S, P, M pošto je to na DSLR-ovima uglavnom na točkiću i pregledno ali lako se uđe u štos uz uputstvo. Ostalo za sada, perfekcija. 

 

l_10158921_005.jpg

Edited by Mil@n
Link to comment
12 hours ago, Mil@n said:

Nisam naišao na loš review fujija u mirorless segmentu, a ovo telo je već ulazna middle range klasa, i kupi neke karakteristike od mnogo skupljih kolega. A objektiv iskreno nisam ni planirao ovaj, al za 70e doplate u odnosu što sam bio dogovorio - nisam razmišljao - ovaj je duplo bolji bukvalno, tako da očekujem i ja lepe rezultate, videćemo. :)

A retro izgled, izrada, build quality, brutalna naprava. Malo je zeznuto pogotovu za početnike odabrati modove fotkanja, A, S, P, M pošto je to na DSLR-ovima uglavnom na točkiću i pregledno ali lako se uđe u štos uz uputstvo. Ostalo za sada, perfekcija. 

 

l_10158921_005.jpg

 

U zdravlju ga akao :heart:

 

 

Dizajn kida

Link to comment

@Mil@n

 

Zamalo da te pitam gde kupuješ film za ovaj aparat [emoji12]

 

Dobra kupovina svakako, nisam se udubljivao, ali možda nije loše i za nekog ko tek ulazi u svet fotografije da mora par malo da se potrudi da skapira "proces"

 

 

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...