Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts



I cesce ti se piski : )

A gde ova skalamerija može da se smesti? Podrum, garaža? Nekako mi kabasto za dnevnu sobu.


Wc, sprovedeš kabel iz шорцa i vozi dok ima

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
Donelo juce finally:
 
100.jpg
Oh boy oh boy. Sretna vremena kad sam se upisao u gym koji je imao samo ovo I instruktora koji te driluje u kojoj brzini koliko povlacenja. Zajebano dobra sprava za celo telo.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Zlurad said:

Oh boy oh boy. Sretna vremena kad sam se upisao u gym koji je imao samo ovo I instruktora koji te driluje u kojoj brzini koliko povlacenja. Zajebano dobra sprava za celo telo.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 

Odlična stvar, ova ima opciju da kompjuter sam na osnovu snage kojom veslaš podešava težinu, ili možeš sam. I stvarno, celo telo šljaka. Toliko bolje od trake za trčanje.

Link to comment
Odlična stvar, ova ima opciju da kompjuter sam na osnovu snage kojom veslaš podešava težinu, ili možeš sam. I stvarno, celo telo šljaka. Toliko bolje od trake za trčanje.
Odlicna. Bolje je sto imas kompjuter. Ja upao neku vec iskusnu grupi sa suludim instruktorom, hteo sam dusu da ispustim. Toliko sam izdrzao dva meseca od kojih mesec dana nisam bas uspevao da kontrolisem ruke I noge [emoji1787] Zato samo polako

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
Radis li tu nesto i nogama, ne vidim sa slike?
Stopala su fiksirana ali se zato ovo ispod dupeta pomera napred nazad. U stvari vuces kabli a on vuce tebe. I zavisnosti od tezine vezbe (kad se kabli teze izvlaci) i noge rade itekako. Moras bas da se guras nogama i da vuces rukama da bi se vratio skroz nazad.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...