Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Volio bih WiFi konekciju sa laptopom ali to kosta dodatnih 700E

 

 

ili da kupim 5D mark IV telo, sto je 1000E vise :(     Ako znas neku WiFi precicu javi

 

Takodje objavljujem da prodajem svoj voljeni Canon 7D sa odlicnim krop objektivom 18-200 ko voli nek izvoli

Edited by Caligula
Link to comment
On 8.1.2020. at 15:04, foto said:

ogledalo ce nestati pre ili kasnije ali opticko trazilo nikada mi nece elektronika zameniti.

 

To sam i ja mislio dok nisam pogledao kroz hibrid na prvom, X100. Istog trenutka sam postao believer.

Link to comment

Jeste, 24/105

 

Trojka mi je nekako jaca od 6D, mada se nisam udubljivao u recenzije. Uzeo ga polovnog u mint stanju za 900, plus objektiv za 370, takodje kao nov.

 

Po prvim fotkama, ozbiljan aparat.

Link to comment
Volio bih WiFi konekciju sa laptopom ali to kosta dodatnih 700E
 
 
ili da kupim 5D mark IV telo, sto je 1000E vise :(     Ako znas neku WiFi precicu javi
 
Takodje objavljujem da prodajem svoj voljeni Canon 7D sa odlicnim krop objektivom 18-200 ko voli nek izvoli
A realno šta će ti to da dok slikaš ti i još 5 ljudi u prostoriji gledaju odmah kako je ispala slika?



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

A realno šta će ti to da dok slikaš ti i još 5 ljudi u prostoriji gledaju odmah kako je ispala slika?
 

 

Pa bas zbog toga, ako je foto shuting da klijent odobri. Drugo, bolje vidim sta je ispalo na laptopu nego na foto displeju. Mogu da ga vezem i kablom ali onda nisam mobilan jbg

Edited by Caligula
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...