Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

1 hour ago, ordi said:

šta fali muškarcima s lepim i negovanim noktima?

 

i bez manikira mogu da budu lepi i negovani. jebes takvog muskarca koji ide kod manikira i ima bolje nokte nego pola zena. u stvari, meni su se smucili metroseksualci sa parfemima, kremama, stvarima...retkost danas testosteron da nanjusis

 

ja ne mogu da budem 100% zensko ako pored mene nije alfa muzjak simple as that. 

do tada sam i alfa muzjak i zenka. musko ni ne mora da postoji, osim zarad reprodukcije za koju izgleda nisam odredjena. 

 

Edited by mustang
Link to comment
4 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

@maheem

jeli makso, jel boli operacija otklanjanja ukusa il rade u lokalnoj anesteziji?

 

:fantom:

Ne znam brate što mene pitaš. Jesi imao popust 2 in1 za odstranjanje humora pride?

A nemoj se ljutiš, i moja mama je kupila sličan

Link to comment

samo bih da pohvalim columbia omni-heat jakne...odusevlejna sam koliko mogu da zadrze hladnocu. uzela sam jednu do preko dupeta sa kaouljacom i ladno ispod imam majicu na kratke rukave. greje ko luda i ne osecas vetar a odlicna je i za kisu

 

uzela sam i kapu omni heat preko usiju sto pada sa cubom na vrhu ali mi je mnogo vruce ispod nje

Link to comment
11 hours ago, mustang said:

samo bih da pohvalim columbia omni-heat jakne...odusevlejna sam koliko mogu da zadrze hladnocu. uzela sam jednu do preko dupeta sa kaouljacom i ladno ispod imam majicu na kratke rukave. greje ko luda i ne osecas vetar a odlicna je i za kisu

 

uzela sam i kapu omni heat preko usiju sto pada sa cubom na vrhu ali mi je mnogo vruce ispod nje

E, ja sam  od njih kupio one Fairbanks hiking boots, isto omni heat, odlične su.

Link to comment

Ma ista prica kao sa Astrom, uzeo za prodaju i registrovao pa usput da se prodaje ali Astra otisla za 20 dana. Ne znam da li da navijam da se i ovaj brzo proda ili da potraje do kraja zime, lepo je kad se zaradi ali valja imat dobro auto u snjeznim uslovima a ne kevinu malenu Fiestu

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...