Jump to content
IGNORED

Recepti, kulinarski trikovi i omiljena jela - borba protiv gladi


msmodesty

Recommended Posts

Vapad: jbg, jedeš uz bilo što, kao prilogčić, mezetluk, štagod. nisam nikad jeo tu verziju sa fetom, pošto je meni staaaari kozji sir mega. ali ono, smrdi za sve pare, i ukusno je za još više para. ne slušaj ove radioaktivne bukače, šta zna svinja šta je dudinja. ne bi znali djevičansko maslinovo ni da ih prazna flaša istog spiči u lubanju <_<
Nego reci mi jer ovaj uradak ima neki "period fermentacije" tj. koliko , iz iskustva valja da odlezi?
Link to comment

pazi, ovo mi je prvi put da sam ja to pravio, do sada je majka bila zadužena. baš sam juče sa mamas'n'papas pričao o tome (pošto ne mogu da se iskontrolišem i dočekam da načnem teglu) i papas mi je rekao da bi trebalo bar 10 dana da odstoji da povuče arome. i to 10 dana van fridža, da ubrza proces. posle se prsti ližu sami od sebe :piggy:

Link to comment

vlasnicima serpi od tucenog gvozdja, veceras pravim Donna Hay piletinu sa limunom i timijanomnjen recept kaze da se pile sve vreme pece u rerni, ja ga prvo krckam na ringli posto je brze i pile se bolje krchka a serpa da efekat rerne posto se toplota dobro raporedi po zidovima.poslednja faza "dobijanja boje" ostaje nepromenjenabelo vino je, naravno, neophodno.

Link to comment

samo da prijavim - sir je u tegli poprimio sva blaženstva svoga okoliša. smrdi na kilometar na prljave noge i bluk, ljut je kao car i sve u svemu, još jedan notch na mom kuharskom nožu.

Link to comment

jebote imam ludacku zelju za kuvanim mesom i renom.mrzeo sam to do pre 2 minuta. zasto sada to zelim? sta mi se desava? ima li neko dobar recept za to?

Link to comment
a jos je bolje da ne usvinjavas i usmrdjujes kujnu i lepo odes u neku pristojnu kavanurecimo prolece ima odlicnu kuvanu jagnjetinu sa povrcem, mljac
da znas da je to ideja. nego cudno je to kako ti se odjednom jede nesto sto si mrzeo iz sve snage. valjda postoje jela koja su za odrasle ljude i kraj.sta li su onda jela za starce? mozda oni socijalni keksovi sa nadevom arome limuna?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...