Jump to content
IGNORED

Recepti, kulinarski trikovi i omiljena jela - borba protiv gladi


msmodesty

Recommended Posts

džizs kakve burne reakcije, kakva oštra podela :lol:

ja obožavam želatinske voćne glazure na tortama, njam, neću da kuvam ljudski, probao sam mnoge čizkejkove i ovaj mi je srcu najmiliji :)

Link to comment

nema vishe ljuckog fajta <_<

 

ja cu svakako probat taj tvoj, djeca vole chizkejkove, a sve sto ne moram da skuvam, to je meni i bobu milo -_-

Edited by gospa buba
Link to comment

Meni je ciz kejk jedan od idealnijih slatkih obroka jer ima ono sto ocekujem od slatkog. Tanku koricu od putera i brasna (u ovoj inkarnaciji to brasno dolazi od kukiza) i mlecno-jajni krem sa vanilom (u mojoj izvedbi maskrapone/svapski sir + jaja + inglis krim) i voce. Sto se mene tice, cizkejk iz Starbaksa pobedjuje veliku vecinu predrkanih stvari koje sam jela od najboljih ucenika francuskog poslasticarstva.

 

Od slatkog ocekujem prijatan kremic. Pa neka to bude princes krofna, krempita ili neka snita sa malo testa i puno zutog krema sa jagodickama.

Link to comment

dakle, ovo napravljeno juche.

 

pomogla malo pomocu cimeta u glazuri. sledeci put cu da pomognem pomocu vishanja, ovaj kejk vrishti: vishnje! vishnje!

 

pomrijesmo. kad je pola kila chokolade neshto pokvarilo <_<

Edited by gospa buba
Link to comment

dakle, ovo napravljeno juche.

 

pomogla malo pomocu cimeta u glazuri. sledeci put cu da pomognem pomocu vishanja, ovaj kejk vrishti: vishnje! vishnje!

 

pomrijesmo. kad je pola kila chokolade neshto pokvarilo <_<

Nešto slično jeo pre neki dan u grinetu uz kafu.Mnooogo dobro!

 

Послато са WЦ шоље усинг БВК

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...