Jump to content
IGNORED

Infostan


Musharaf

Recommended Posts

cekaj, bubo, cemu onda sluzi svoj primerak uplatnice :blink: svi sebicnjaci koji su propustili da podrze, recimo, fond katarine rebrace, ili nj. kv. vv prestolonaslednika i prestolonaslednikovice, imaju priliku da se pokaju i uplate nesto u divcev fond.i ja sam nedavno osnovala fond "pomozimo nikolici da kupi punto prikolicu", fond je u povoju, ocekujem razvoj. tek da znate <_< zdusno podrzavam bilbord inicijativu, u tu svrhu sam spremna da u nacrt fondovog budzeta uvedem i posebnu poziciju.dajte te uplatnice probnim umetnicima, da malo istaknu bogatstvo znacenja, pa da kacimo :s_w: mozemo da idemo preko te djilasove agencije, ako radi i kacilice?poz

Edited by le petit nicolas
Link to comment
  • Replies 268
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    30

  • woodooinstalater

    15

  • Аврам Гојић

    11

  • Friend

    10

reshila sam a pomognem divcu. ne volim da mi sugradjani zive u kutijama, a poshto grad to ne moze nikako da reshi, moracemo divac i ja ^_^
Pa otvori temu i podeli sa nama utiske. Kakve su im prostorije humanitarne organizacije, čime se sve bavi ova humanitarna organizacija, uporedi rad humanitarnih organizacija u svetu sa ovom Divčevom.Pa zatim navedi primer humanitarne organizacije koja ubira harač od građana? I gde se to sredstva za humanitarne akcije prikupljaju preko državnih institucija?
Link to comment

Moj problem sa Infostanom je na kraju ispao vrlo bizaran. Voda je stvarno potrosena jer je stariji komsija ispod, koji je na istom vodomeru (kuca), mesecima pustao da mu "zubori" wc solja :lol: tj. bio mu neispravan vodokotlic.

Link to comment

moj racun takodje revidiran, dugujem za 2 meseca u 2003, umesto za 3. ali mi legalisti ni to ne placamo, je l tako, jer je po zakonu zastarelo?

Link to comment
  • 3 months later...

jel dobio neko račun za avgust sa rokom za plaćanje do 15.08.?koji su ovi iz infostana carevi. znaju koliko ću vode da potrošim u mesecu koji je tek počeo :blink:

Link to comment
jel dobio neko račun za avgust sa rokom za plaćanje do 15.08.?koji su ovi iz infostana carevi. znaju koliko ću vode da potrošim u mesecu koji je tek počeo :blink:
dobila jul i avgust u paketu. kazu da tako praktikuju u letnjim mesecima, da bi ljudi umeli da odvale kintu od godishnjeg odmora, da ne spiskaju sve, no da ostane i za infostan.al sam dobila sa julom opet neku kamatu za kashnjenje. kog nema. mislim da cu ovaj put da idem da se nadyebavam za celih 80 dinara, nece da me mrzi. 80 po 80, tako je i deda baja postao milijunash <_<ko shto rekoh na 1 drugom topiku: josh samo kuche da me ujede, i tu sam, postizem :s_w:ps. to ti je jul do 15.08 i avgust do 15.09. proveri. Edited by thermal bug
Link to comment

jeste, moja je greška. ipak je do septembra, što ne objašnjava njihovu vidovitost.a ovo sa kamatom je baš simpatično. nisam znao da su postali banka. od mene će da dobiju uplatu na opštoj uplatnici bez kamate.

Link to comment
jel dobio neko račun za avgust sa rokom za plaćanje do 15.08.?koji su ovi iz infostana carevi. znaju koliko ću vode da potrošim u mesecu koji je tek počeo :blink:
Ovde kod mene u Germaniji i vodu i grejanje placash paushalno cele godine, a onda dodje HighNoonsto ce reci ocitavanje, pa kom obojci kom opanci.A kako ste inache do sada placali vodu?Dolazili cinovnici jednom mesecno da ocitavaju. Ja i struju placam tako. Samo se jednom godisnje ocitavapa onda jal ja njima jal oni meni.
Link to comment
Ovde kod mene u Germaniji i vodu i grejanje placash paushalno cele godine, a onda dodje HighNoonsto ce reci ocitavanje, pa kom obojci kom opanci.A kako ste inache do sada placali vodu?Dolazili cinovnici jednom mesecno da ocitavaju. Ja i struju placam tako. Samo se jednom godisnje ocitavapa onda jal ja njima jal oni meni.
nema kodnas oni nama. samo mi njima, takav je sistem, ko dioda :Pvoda se kodnas placa il po kvadraturi i il po chlanstvu, kako kome reshe. a inache je odlika prestonice da nema svaka gajba svoj vodomer, nego 1 na ulazu, il pomozbobe na celu zgradu. pa onda sta kome zapadne. Edited by thermal bug
Link to comment
Ovde kod mene u Germaniji i vodu i grejanje placash paushalno cele godine, a onda dodje HighNoonsto ce reci ocitavanje, pa kom obojci kom opanci.A kako ste inache do sada placali vodu?Dolazili cinovnici jednom mesecno da ocitavaju. Ja i struju placam tako. Samo se jednom godisnje ocitavapa onda jal ja njima jal oni meni.
Tako je i ovde, ko ima vodomer... problem je u zgradama.Znam za 1 (jedan)! slucaj kada su ljudi preplatili vodu pa im vratili pare! :o
Link to comment
nema kodnas oni nama. samo mi njima, takav je sistem, ko dioda :P voda se kodnas placa il po kvadraturi i il po chlanstvu, kako kome reshe. a inache je odlika prestonice da nema svaka gajba svoj vodomer, nego 1 na ulazi, il pomozbobe na celu zgradu. pa onda sta kome zapadne.
Tako bilo i ovde do pre 5 - 6 godina. Onda se ljudi pobunili, svako je platio 35o evra da mu se uvedu vodomerii sada se samo potrosnja vazi.I za grejanje imamo od nedavno te brojcanike, mada je kod grejanja malo zayebanije jer morashda grejesh cak i kada si mesec dana odsutan.Grejanja su tako koncipirana da svaki stanmora bar minimalno da se greje.Sada su svi stanovi privatno valsnistvo pa se dogovorite da calnete neku lovu i uvedete tevodomere.
Link to comment
Tako je i ovde, ko ima vodomer... problem je u zgradama.Znam za 1 (jedan)! slucaj kada su ljudi preplatili vodu pa im vratili pare! :o
kako? ja dobijam nenormalno velike račune za vodu, a pošto je u zgradi predsednica KS umobolna, poremećena i iskompleksirana penzionerka moraću ja da se angažujem makar uzeo par dana slobodno na poslu.
Link to comment
kako? ja dobijam nenormalno velike račune za vodu, a pošto je u zgradi predsednica KS umobolna, poremećena i iskompleksirana penzionerka moraću ja da se angažujem makar uzeo par dana slobodno na poslu.
Koliko se secam, bio je u pitanju kvar, negde iza vodomera, mesecima curila pomalo voda ali nisu stanari bili krivi. Posle im iz Infostana vratili deo koji su preplatili.Ako je manja zgrada, organizuj da svi na kratko zaustave vodu da se vidi da li se zaustavlja brojcanik, ili negde ipak curi. Ako je veca... srecno u svim alternativnim resenjima koja ukljucuju kucni savet ^_^
Link to comment

hvala.u ponedeljak ću da se zaputim u BKV da vidim šta oni kažu, pa da onda probam nekako da organizujem onu bandu besposličarsku, penzionersku koja mi živi u komšiluku.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...