Jump to content
IGNORED

Infostan


Musharaf

Recommended Posts

Sad proverih podatke na mom racunu i vidim da pise pogresna adresa :lol: Srecom nije velika greska (umesto broj/A, meni pise broj/B1), a kako ne postoji taj broj racuni uvek stizu na pravu adresu.

Link to comment
  • Replies 268
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    30

  • woodooinstalater

    15

  • Аврам Гојић

    11

  • Friend

    10

Na poslednjem (januarskom) racunu dobih opomenu da platim novembarski racun sto i ucinih.Nije pisalo da treba da se plati decembarski, pa moje pitanje glasi da li ce ovi da me tuze ili ne? :)

Link to comment

А јел тај Инфостан нешто у сродству са Телекомом или су само похађали исту школу? Мени Телеком не шаље рачуне пет месеци за мобилни, онда се установи да шаљу на моје име, али у Курсулину (где таквог нема), јер су "унапређивали систем". И онда ми после само пар дана искључе телефон, јер мора свих пет одједном. Размишљао сам да им никад не платим и никад не откажем уговор да могу да наставе да шаљу рачуне наредних сто година у Курсулину, али ближа родбина је отишла и платила кад ја нисам хтео.

Link to comment

Možda je to i ekipa koja je asset rich & cash poor, tj. oni koji su se preko ko zna kojih shema umuvali u te vile, a sad sheme više ne donose novac...Ja znam neke koji duguju skoro toliko (više hiljada eu) čisto kroz svoju brljivost i, na kraju krajeva, glupost. Koja je to sada panika, bokte, prodaju se stanovi budzašto pošto tolikih para nema niodakle.

Link to comment

pa dobro indy, asset reallocation can make you cash rich.ja za to nemam opravdanja. ponavljam, najveci su im duznici sve ponosi srpskog preduzetnistva danas.ima i ovde jedan kod mene sa brda bogatas sto celi zivot nije placao komunalije. pa dobro, kakvo je to pilicarsko ponasanje?mene brinu siroti ljudi. za to mora da se utvrdi socijalna mapa i da im se pomogne. trebalo bi da u infostanu imaju nekakvo resenje za to.

Link to comment
I ladno sam danas pre podne otisao da raspravim jmbg na mom racunu...kad ono imam sta da vidim...Infostan na Banovom brdu ne radi nedeljom :isuse:
Danas je subota, jel' ? :unsure:'Ladno sam proveravao na kalendaru koji je danas dan... Nemoj zbunjivati ljude po forumu...
Link to comment
Danas je subota, jel' ? :unsure:'Ladno sam proveravao na kalendaru koji je danas dan... Nemoj zbunjivati ljude po forumu...
Pa dobro...kad sve ostale slicne institucije rade subotom do nekog vremena ocekivao sam da i Infostan praktikuje isto...ali ne...Izvinjavam se na zbunjivanju :)
Link to comment

Tuzili me za racun koji dospeva 31.januar 2010. Tuzili su 16.2.Ako ima neki pravnik da da misljenje: da li je to zakonski, 16 dana kasnjenja od datuma dospeca?

Edited by Friend
Link to comment

Opomena u januarskom racunu je bila za novembar a za decembar uopste nije pominjan. (Ona najdonja rubrika na racunu, uokvirena crnim)Decembarski je imao rok dospeca 31.1.2010. A tuzba kako vidim 16.2.2010, preko upita stanja na sajtu Infostana.Sutra idem u Danijelovu 33, tamo me uputise ovi iz opstinskih Infostan jedinica. I njima bilo smesno za tih 15 dana ali meni nije. Jel zna neko sa pravne strane da li je moguce da vas neko tuzi ako kasnite 15 dana od roka dospeca?Pozdrav :)

Edited by Friend
Link to comment

U Danijelovoj 33 su rekli da su dobili cudna naredjenja da tuze celu 2009tu iako do sada nije bila praksa.Takodje rekli su da su svesni da nisu slali opomene za racun Decembar 2009. ali da direktori u Infostanu nemaju razumevanja za to i uopste ne slusaju ljude koji rade na tome.Niko ne bi trebalo da placa sudske troskove sigurno za mesec Decembar09 a verovatno i par meseci pre. Jer niti nije bilo opomena za mesec Decembar09 (kome je rok dospeca 31.1.2010)Ispada da ovde stvarno svako radi sta hoce :isuse::mad:

Edited by Friend
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...