Jump to content
IGNORED

Infostan


Musharaf

Recommended Posts

Jbt, kad pomenuh: apsurd nad apsurdima - video sam da se trazi izvod iz maticne knjige rodjenih NE stariji od 6 meseci!!!
Jeste troll, ali me je ovo oduvek fasciniralo.Da li se samo kod nas dešava da čovek svako malo mora da dokazuje da je živopostojeće biće, ili je to praksa i u drugim državama?

ovo nije bilo retoričko pitanje

Link to comment
  • Replies 268
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    30

  • woodooinstalater

    15

  • Аврам Гојић

    11

  • Friend

    10

Jeste troll, ali me je ovo oduvek fasciniralo.Da li se samo kod nas dešava da čovek svako malo mora da dokazuje da je živopostojeće biće, ili je to praksa i u drugim državama?

ovo nije bilo retoričko pitanje

Nije praksa, a narocito nije praksa da stalno morash da vadish nove krstenice,vencanice,umrlice,izvode iz i za drzavljanstvo.Nikada mi nije bilo jasno zasto ta dokumentacija ne sme da bude starija od 6 meseci.
Link to comment
Jeste troll, ali me je ovo oduvek fasciniralo.Da li se samo kod nas dešava da čovek svako malo mora da dokazuje da je živopostojeće biće, ili je to praksa i u drugim državama?

ovo nije bilo retoričko pitanje

znam da cesi traze potvrdu da si ziv svakih 6 meseci. u pitanju je isplata penzije, doduse, pa ima smisla. Edited by palchica
Link to comment

Ovo sa Infostanom postaje sve ludje i ludje. pazite sad ovo:Sa sajta www.infostan.co.rs od 26. 03. 2009. "Градско веће о спровођењу акције наплате дуга по тужбама " "Градско веће Града Београда разматрало је на седници одржаној 26. марта Информацију о спровођењу акције наплате дуга за испоручене комуналне производе и извршене услуге по тужбама ЈКП "Инфостан" и усвојило је предлог градоначелника Драгана Ђиласа да се грађанима који сусва своја дуговања по основу главног дуга измирили закључно са 31. децембром 2008. или ће их измирити до 30. априла 2009, отпишу све камате и судски трошкови. "a sa istog sajta od 27. 03. 2009."Без судске таксе и камате за кориснике који измире дугове у року ""...Дужницима који су измирили или ће измирити до 30. 04. 2009. обавезе по основу главног дуга за период до 31. 12. 2008. биће отписана потраживања за судску таксу и камату, као и други трошкови произашли из покретања судског поступка..."Znaci u samo jednom danu sa otpisivanja SVIH kamata i (fantomskih) sudskih troskova vratilo se na otpisivanje sudske takse, kamate za istu i ostalih troskova. :Hail: :Hail: :Hail:

Edited by raindelay999
Link to comment
Samo bih podsetio da je parčanjem BGD postizbornog kolača Infostan otišao u nahiju LDP-ovsku.
Ahaha, tip of the ice berg. Drž se dobro i za ostala delegiranja.
Link to comment

Ti neovisni experti su najbolja stvar. Kad krenu i suviše da klepaju, ti lepo opereš ruke od njih "nisu oni moji, ja sam ih samo predložio".edit: google mi reče da je Berberović bio pomoćnik generalnog direktora jata zadužen za marketing. Zvuči kao sjajno mesto za specijalizaciju klepanja.

Edited by dig_chohano
Link to comment

A obratite paznju na osobu koja se zove Milan Lucic:http://www.infostan.co.rs/index.php?option...4&Itemid=30РуководствоДиректор ЈКП "Инфостан":Дарко БерберовићЗаменик директора:Нада Думићe-mail: nada.dumic@infostan.co.rsПомоћник директора за економске и правне послове:Милан Лучић, дипл. инжењерe-mail: milan.lucic@infostan.co.rsДиректор Сектора Система обједињене наплате:Драган Букатаревић, специјалиста за информатичке наукеe-mail: dragan.bukatarevic@infostan.co.rsДиректор Сектора рачуноводства:Весна Гарић, дипл. економистаe-mail: vesna.garic@infostan.co.rsДиректор Сектора правних, техничких и општих послова:Гордана Бајић, дипл. правникe-mail: gordana.bajic@infostan.co.rs Covek je naveden kao treci u JKP-u i to kao "pomocnik direktora za ekonomske i pravne poslove". Jedino je PROBLEM u tome sto "Kradostan" uopste NEMA DIREKTORA ZA EKONOMSKE I PRAVNE POSLOVE odnosno ima "dir. sektora pravnih, tehnickih i opstih poslova" ali gde su mu tu ekonomski poslovi ? :lol:

Edited by raindelay999
Link to comment

to je zato sto je covek pomocnik diektora JJKP Infostan(sa imenom i prezimenom Darko Berberovic), a pomaze mu u pravnim i ekonomskim poslovima.Dakle ne postoji direktor za pravne i ekonomske poslov (i ne znam stga bi opste takav lik trebao da radi), vec pomocnik direktora(i to sto bi rekli generalnog) za ove poslove.Ne pravoi senzaciu tamo gde je nema.

Link to comment

Zasto onda ne pise "pomocnik direktora" vec covek ima titulu "pomocnik direktora za ekonomske i pravne poslove" i u kakvim to "pravnim i ekonomskim poslovima" moze da pomaze neko ko je dipl. inzenjer. Zar to nije posao za A. pravnika, B. Ekonomistu ? I kakvo je to akademsko zvanje "specijalista za informaticke nauke" ? (videti pod Dragan Bukatarevic). angry.gif

Link to comment
djilasСвим дужницима биће остављена и могућност да свој дуг измире у највише шест рата, уместо досадашње четири, уз процентуално снижавање стопе отписа камата и осталих трошкова.infostanДужници који се определе на измирење дуга у ратама, моћи ће да закључе споразум чиме ће им бити отписано 50% камате 2, а остатак дуга ће моћи да измире до 30. 09. 2009. у 6 једнаких месечних рата..i.e. kreativno tumacenje po kojem, u slucaju lumpenproleterijatske ratotplate, ostaju svi sudski troskovi (oko 3k din. po tuzbi). tako valja- samo ostro torima.
Link to comment
Zasto onda ne pise "pomocnik direktora" vec covek ima titulu "pomocnik direktora za ekonomske i pravne poslove" i u kakvim to "pravnim i ekonomskim poslovima" moze da pomaze neko ko je dipl. inzenjer. Zar to nije posao za A. pravnika, B. Ekonomistu ? I kakvo je to akademsko zvanje "specijalista za informaticke nauke" ? (videti pod Dragan Bukatarevic). angry.gif
Ne znam kakvo je prethodno radno iskistvo doticnog gospodina, ne znam ni da li ima recimo zavrsen MBA .Veoma csto su pravnici odlicni ekonomisti ili su inzenjeri sa raznim iskustvima bolji za odredjene pozicije i od ekonomista i od pravnika.Mnogo si pitanja postavio, ali i dalje si na ivici senzacionalizma. Covek i jeste pomocnik direktora, ali sa zaduzenjima u oblasti ekonomije i prava.ne kazem da tu nije stavljen kao partijski kadar, ali pljuvati ga zbog 3 podatka sa internet prezentacije je neozbiljno
Link to comment
Ne znam kakvo je prethodno radno iskistvo doticnog gospodina, ne znam ni da li ima recimo zavrsen MBA .Veoma csto su pravnici odlicni ekonomisti ili su inzenjeri sa raznim iskustvima bolji za odredjene pozicije i od ekonomista i od pravnika.Mnogo si pitanja postavio, ali i dalje si na ivici senzacionalizma. Covek i jeste pomocnik direktora, ali sa zaduzenjima u oblasti ekonomije i prava.ne kazem da tu nije stavljen kao partijski kadar, ali pljuvati ga zbog 3 podatka sa internet prezentacije je neozbiljno
:lol: Ma sta kazes. Renesansna neka licnost . Ja samo pitam ko je on, ne pljujem po njemu, ali me i dalje interesuje cega je on to inzenjer i sta je to "specijalista za informaticke nauke" ?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...