Jump to content
IGNORED

Infostan


Musharaf

Recommended Posts

Čekaj, redovan račun ili ovaj za uplatu duga?
Redovan. Otisao da vidim o cemu se radi (stavka voda: 9k din!?), kazu "vidite sa vodovodom, oni nam dostavljaju merenja a mi samo mnozimo sa cenom" :lol: E kad proverim sa vodovodom, onda kod njih da pomnoze ponovo. Naravno, bilo bi cudno da oni sami to provere. A vodovod radi do 15:30 ...
Link to comment
  • Replies 268
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    30

  • woodooinstalater

    15

  • Аврам Гојић

    11

  • Friend

    10

Danas je na svim vestima bilo kako danas Infostan deli nove uplatnice, gde će na svakoj biti naznačeno i dugovanje, pored redovne cifre za ovaj mesec.E pa meni račun stigao juče.Bez ikakve naznake o dugovanjima. Običan račun kao i do sada što je stizao.Onu prošlu uplatnicu lepim selotejpom pored wc šolje.
da, i meni je stigao racun za infostan bez ikakvih dugovanja (ja sam podstanar, tako da mi je svejedno za bivsa dugovanja a svojih nemam)... mada, nije bas skroz obican... postoji i priznanica sa divcevim potpisom...
Link to comment

Pa majku im jebem :lol:Pomenuo sam da mi je onomad stigao taj famozni račun sa dugovanjima od 1999. za zgradu koja je useljena oktobra prošle godine sa dugom od skoro 6000:infostan1.jpgDanas mi stigne onaj najavljeni račun sa pojašnjenjem duga, na njemu i druga cifra a i duga, zamislite, nema :lol: :infostan2.jpgSamo da napomenem da sam između dobijanja ove dve bruke od papira uplatio samo redovni račun Infostana za februar 2009. P.S. Ali detalj "Uplatom od 0,00 dinara samo do 31.04. izmirujete svoj dug u celosti bla bla" xaxaxaxa

Link to comment

e, nikako da se pofalim. stigla mi je tjeralica od infostana, naaaanjoj pishe (jojshtovolimigipop):ako uplatim 0,00 dinara do kraja aprila, biti ce mi oproshteni sudski troshkovi u iznosu od 3k7, plus neshto resto kamate, itd.ne verujem da ce mi u poshti dozvoliti da uplatim imenovani iznos ^_^sad stvarno ne znam sta da radim :lol:edit: pozdrav kolegi ozgo, bash mislila kako me mrzi sad da skeniram, al to je to isto. dig mi je ukrao uplatnicu i promenio brojeve. ccc :lol:edit2: ne razumem sto je tebi manja kamata :cry:

Edited by thermal bug
Link to comment

I još bolje pitanje, zašto su te tužili, ako nemaš duga ? I zašto da plaćaš sudske troškove, kad nema osnova za tužbu ?Ovo, onome koje odobrio da se štampa, treba pre davanja otkaza, nabiti u guzicu...Ja sam, inače, ovom slikom fasciniran, gledam je celo veče kao hipnotisan i ne mogu da verujem svojim očima...

Edited by radisa
Link to comment

Dobila sam račun od 11 hiljada i nešto.Moja majka nikad nije bila redovan platiša,ali stvarno...Fora je u tome sam ja našla račun iz 99. koji se traži.Ustvari našla sam račune iz cele 99.sad samo da odnesem na uvid i da vidim šta će da kažu.

Link to comment

Tek sad vidim da su carevi hteli da mi drpe i 13,69 dinara na stavki KAMATA2. Na prvom računu je 40,81 din, a na drugom 27,12. Idem sa ovom drugom uplatnicom sledeće nedelje da im uplatim 1 dinar, jebeš mi sve, da ne skapaju od gladi mučenici...

Link to comment
Dobila sam račun od 11 hiljada i nešto.Moja majka nikad nije bila redovan platiša,ali stvarno...Fora je u tome sam ja našla račun iz 99. koji se traži.Ustvari našla sam račune iz cele 99.sad samo da odnesem na uvid i da vidim šta će da kažu.
Nemoj da si s..., pa plati im i pre 99-te.edit:+ Pomognimo Divcu! Edited by Ivan
Link to comment
Dobila sam račun od 11 hiljada i nešto.Moja majka nikad nije bila redovan platiša,ali stvarno...Fora je u tome sam ja našla račun iz 99. koji se traži.Ustvari našla sam račune iz cele 99.sad samo da odnesem na uvid i da vidim šta će da kažu.
nece ti priznati rachune, u najgorem sluchaju.ako valjaju priche ljudi koji su pokushali slichno, moracesh da idesh u sdk koji ne postoji ili banku u kojoj si platila, koja takodje verovatno ne postoji ili u poshtu koja se tranzicionisala u neshto drugo u medjuvremenu, da ih molish da ti kopiraju izvod iz arhive koju su bacili tachno 1994te, najkasnije 1995e. to sve ako zanemarish ideju da si morala biti tuzena 2000, najkasnije 2001 godine, a vidi sad kolko je sati :oto samo znachi da su smanjili uzorak na kome ce da jajare. fantastichna ekipa, a za knjizenje im treba i do 7 dana. sad kad su okachili upit stanja na sajt, kad god neshto platim, sedim i pobozno chekam kad ce da se pojavi iznos. otkad je u drzavU uvedeno elektronsko placanje, doshlo je do nesrazmernog usporavanja elektrona. majke mi. trebalo bi neko struchan da se pozabavi tim efektima :ph34r:
+ Pomognimo Divcu!
reshila sam a pomognem divcu. ne volim da mi sugradjani zive u kutijama, a poshto grad to ne moze nikako da reshi, moracemo divac i ja ^_^ Edited by thermal bug
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...