Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

Ja ću da ponovim Gucci Gardenia i Ange ou demon - Le secret. Spičila sam ih do koske a to mi se ne dešava baš sa svakim koji imam, da ga iscedim ko suvu drenovinu. 

  • +1 1
Link to comment
17 hours ago, vookela said:

CDNI je verovatno edt, koristim ga godinama, neprevazidjen je...ja uzeo skoro dekant parfemsku verziju da probam, zakiva kakav je.

 

Mislim da parfemske verzije kod nas nema :sad: 

 

Inace ovaj CDNI EDT stavio juce, oseca se danas ko da sam ga malopre naprskao :) 

Link to comment

Meni su svi klasični komercijalni parfemi u Jasminu i sličnim mestima bezveze, previše se oseća alkohol i svi kao da mirišu jedan na drugi. U oktobru sam isprobavao sve u Jasminu i došao do tog zaključka.

 

Stoga mogu da preporučim Citrus Verbena toaletnu vodu u maloj radnji u Knez Mihailovoj. Sjajan, osvežavajući miris, obogaćen organskom verbenom iz Provanse, esencijalnim uljima limuna i pomorandže i ekstraktom grejpfruta. Nisam ja čovek za teške mirisne note izgleda. 

Edited by eumeswil
Link to comment
On 31.1.2023. at 15:34, Shan Jan said:

 

Imam ga no sam hteo malo da promesam:sleep:

 

Imas li ti neki savet? Pretpostavljam da se bilo ko razume u parfeme bolje od mene.

 

Prada Luna Rossa Carbon

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 15.2.2023. at 15:48, Tpojka said:

XWqARc2.png

 

Najsličniji old people and soap noti, tj, jedan od rijetkih čije prisustvo me ne ometa na napadan način.

At the barber shop replika Maison Margiela .Najbolje ga volim u tom fazonu.

Link to comment
2 minutes ago, askeladden said:

At the barber shop replika Maison Margiela .Najbolje ga volim u tom fazonu.

 

Nekad davno, mislim da je Xeryus plavi bio sličan.

Link to comment
On 7. 2. 2023. at 21:13, ultra plasticni said:

 

Prada Luna Rossa Carbon

 

Hteo sam ovaj tvoj ali na kraju zavrsio :

 

Prada-LHomme-Prada-Intense-Eau-de-Parfum-Spray-67537x1_2.thumb.jpg.318bba29ace6d6ca6d6cc2bb8c522aaf.jpg

 

Retko mi se svide ovako cvetni ali ovaj mi je bas legao a i popust je bio veci. :)

  • +1 1
Link to comment
  • 2 months later...
  • 5 weeks later...

armani prive turquoise je najsavrseniji parfem ikad, ako se ja pitam, ali cijena od preko 200 e za 50 ml je nenormalna (iako je veoma dugotrajan) i nije mi u dometu

 

zna li neko da li u inostranstvu ikada bude snizen?

Edited by morgana
  • Wub 1
Link to comment
5 hours ago, morgana said:

armani prive turquoise je najsavrseniji parfem ikad, ako se ja pitam, ali cijena od preko 200 e za 50 ml je nenormalna (iako je veoma dugotrajan) i nije mi u dometu

 

zna li neko da li u inostranstvu ikada bude snizen?

266€ za 100ml

https://www.sephora.de/p/prive-bleu-lazuli-eau-de-parfum-433263.html?utm_source=idealo&utm_medium=psm&utm_content=433263

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...