Jump to content
IGNORED

Panduracija u Srbalja


Eraserhead

Recommended Posts

E pa eto. Ja se ne secam bas najbolje, a mrzelo me sinoc da trazim. Bila sam ubedjena da ga je udario, posto je steins poredio ta dva slucaja kao gotovo identicna :blink:

Edited by sailorman
Link to comment

pretpostavljam da će se čovek sada izviniti. pošto ga u suprotnom čeka topli zec, jelte.inače sada sam pregledao Steinsove postove i nisam našao da je eksplicitno pomenuo da je pandur nekoga tukao. zaključujem da Steinsu smeta bilo kakva policijska reakcija protiv nasilničkog delovanja našedece. steinse, steinse, vraže.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Ja bi ga ipak ponudio kaficom™, da sedne, odmori i hladne glave pogleda šta je sve pisao ovih dana.
i prijatna šetnja Ikarovim pašnjacima, dabome, čovek najbolje razmišlja kad je u prirodi Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Steins je pošao od toga da je ok da policija nalupa nekog "po potrebi" tu i tamo a došao je do toga da nije lepo ni kada povisi ton. To se zove napredak. Ali ajde, nije steins loš lik samo ima 1 dar što reče alphons.

Edited by Eraserhead
Link to comment
pretpostavljam da će se čovek sada izviniti. pošto ga u suprotnom čeka topli zec, jelte.inače sada sam pregledao Steinsove postove i nisam našao da je eksplicitno pomenuo da je pandur nekoga tukao. zaključujem da Steinsu smeta bilo kakva policijska reakcija protiv nasilničkog delovanja našedece. steinse, steinse, vraže.
da si išta pregledao, pročitao bi prilično eksplicitan Steinsov stav glede Gay parade. Ali nisi, pričaš napamet.
Ja bi ga ipak ponudio kaficom, da sedne, odmori i hladne glave pogleda šta je sve pisao ovih dana.
and
i prijatna šetnja Ikarovim pašnjacima, dabome, čovek najbolje razmišlja kad je u prirodi
seljačija dostojna kalibra jednog MAGRIPE, Kinika, Smorisa i ostalih šampiona otamo.....neverovatno.... :isuse:
Steins je pošao od toga da je ok da policija nalupa nekog "po potrebi" tu i tamo a došao je do toga da nije lepo ni kada povisi ton. To se zove napredak. Ali ajde, nije steins loš lik samo ima 1 dar što reče alphons.
steins je pošao od toga da je izmeštanje na epsku ravan tabanja jedne teške lopurde budalaština, kao što i jeste. I izvukao paralelu izmedju jednog pandura koji nije poštovao Pravilo Službe i postao heroj i drugog pandura koji nije poštovao Pravilo Službe i postao negativac. Odatle je izvukao stav da se ne radi o univerzalnim vrednostima nego o ličnim stavovima. Koji mogu i ne moraju da budu ispravni i tačni, ali se imaju poštovati u jednom civilizovanom razgovoru. Onda se povukao sa teme, al ne lezi vraže, krenulo je Forumovanje......zato...LinkPS potpuno nebitno dal je Branitelj mlatio Huligana ili nije, ......nije postupio po PSu, nego je dao oduška emocijama.
Link to comment
stav da treba tući vezane ljude se uopšte ne mora poštovati. jedini način da budeš ostavljen na miru je da prestaneš da kenjaš da treba mučiti ljude u policijskim stanicama. o tome nema diskusije uopšte, tj, možeš da diskutuješ o tome u svoja četiri zida.i šta kažeš, nebitno je da li je tukao? laugh.gif Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
I izvukao paralelu izmedju jednog pandura koji nije poštovao Pravilo Službe i postao heroj i drugog pandura koji nije poštovao Pravilo Službe i postao negativac.
Pa valjda ti je do sad postalo jasno da tu nikakva paralela ne postoji. Ta dva slucaja nisu ista cak i da je pandur 'branilac Beograda' udario onog jadnika. A s obzirom nije, nije mi bas jasno kako je on to prekrsio pravila sluzbe?
Link to comment
PS potpuno nebitno dal je Branitelj mlatio Huligana ili nije, ......nije postupio po PSu, nego je dao oduška emocijama.
Da, da, potpuno nebitno i potpuno isto. Izdiranje u afektu na huligana i dvočasovno mlaćenje i ponižavanje (uz snimanje kamerom) sitnog lopova. Potpuno iste stvari.
Link to comment

vidiš, snežana, kako oterasmo čoveka? a samo je želeo da iskaže malo drugačije mišljenje. ne razumemo pluralizam mišljenja, pa to ti je sad.gif ovde zaista vlada krvavi pir tolerancije, vidim ja.sailorman: pa vikao je na huliganaangry.gif što je prekomerno nasilje, pošto je poznato da su bilmezi sa IQ od 85 čiji je pojam zabave zabadanje lima u mozak desetogodišnjim dečacima, linčovanje glumaca i šutiranje devojaka u glavu zato što im se učinilo da je devojka peder, uz pavijansko iživljavanje na ljudima sve dok im ne puknu svi unutrašnji organi - nežna i delikatna bića koja su zakonom zaštićena od grubih reči policajaca. kakav jebeni bullshit.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...