Jump to content
IGNORED

Panduracija u Srbalja


Eraserhead

Recommended Posts

Gamad. Valjda će jednog dana da im u službena vozila ugrade kamere koje će da beleže i video i audio zapis svake aktivnosti službenog lica. Pričali su već o tome, najavljivali, ali ništa još... Ono, kao u Americi, pandur je ozvučen, mora službenim vozilom da stane iza vozila koje je zaustavio ili da zaustavljenom vozaču pokaže da stane ispred službenog vozila, tako da kamera sve vidi, pa izvol'te... Nema jedna-dve crvene, nema prvo šamar i psovanje pa onda dokumenti, nema prolaska kroz crveno sa rotacijom jer će pljeskavica da se ohladi...

Edited by fanjo
Link to comment
slažem se. a i nije morala da nosi baš tako kratku suknju.
taj odnos uvek može da bude obrnut na štetu službenog lica - vidi pod odbrambeni mehanizmi disidenata (uroša mišića, kristijana golubovića, darka šarića ili caneta subotića) koji tvrde da ih je sistem napastvovao bez pitanja. Edited by Hella
Link to comment
ima ljudi u našem narodu koji su bezobrazni i spremni na svakakve izmišljotine ne bi li sačuvali vozačku dozvolu i 300 evra.
Uopšte ne sumnjam da će Nezavisni sindikat policije izdati tačno ovakvo saopštenje negde do kraja dana.
Link to comment
Gamad. Valjda će jednog dana da im u službena vozila ugrade kamere koje će da beleže i video i audio zapis svake aktivnosti službenog lica. Pričali su već o tome, najavljivali, ali ništa još... Ono, kao u Americi, pandur je ozvučen, mora službenim vozilom da stane iza vozila koje je zaustavio ili da zaustavljenom vozaču pokaže da stane ispred službenog vozila, tako da kamera sve vidi, pa izvol'te... Nema jedna-dve crvene, nema prvo šamar i psovanje pa onda dokumenti, nema prolaska kroz crveno sa rotacijom jer će pljeskavica da se ohladi...
Ja sam o tome pisao na temi o novom zakonu ali su me neki forumaši oduvali pričom da to nije tema zakona i da će to s vremenom da se reši samo od sebe. Edited by pacey defender
Link to comment
Uopšte ne sumnjam da će Nezavisni sindikat policije izdati tačno ovakvo saopštenje negde do kraja dana.
mislim da će još dodati da nije vreme da se ovim slučajem bavimo, sada dok su ljudi na kosovu u opasnosti.
Link to comment

pa neće ovo moći da se završi na saopštenju, il će neki panduri da popasu otkaze ili suspenziju, ili će gdja da popije tešku kaznu zbog vožnje bez dozvole i udesa.

Link to comment

slažem se. mada, sumnjam da bi iko priznao tako nešto..s druge strane, i da nije tačno, poenta je što me ovo uopšte ne bi iznenadilo u današnje vreme.

Link to comment
slažem se. mada, sumnjam da bi iko priznao tako nešto..s druge strane, i da nije tačno, poenta je što me ovo uopšte ne bi iznenadilo u današnje vreme.
a šta ako druga strana kaže da je gdja bila pijana ko bulja, oemtala službeno lice u vršenju radnje i na kraju zapalila autom?PS koliko se sećam, kad si pijan (al ne mnogo) panduri imaju običaj da te otprate do kuće ili (u goroj varijanti) da te spakuju na zadnje sedište dok drugi iz patrole doveze tvoj auto....preživeo obe varijante :D
Link to comment
a šta ako druga strana kaže da je gdja bila pijana ko bulja, oemtala službeno lice u vršenju radnje i na kraju zapalila autom?
Možda bi mogli da tvrdnju o pijanstvu potkrepe očitanom cifrom sa alkometra?Nemaju je? U tom slučaju, a imajući u vidu da se incident dogodio pre tri nedelje, svakako možemo očekivati da su napravili zapisnik u koji su uneli da je zaustavljeno lice bilo alkoholisano i da je nakon ometanja službenih lica pobeglo sa lica mesta?Ni to nemaju? Hm, možda imaju neko suvislo objašnjenje o tome kako su zamislili da se alkoholisano lice otprati do kuće tako što će bez suvozača upravljati svojim vozilom u alkoholisanom stanju dok ga policijsko vozilo prati otpozadi?Ne mogu da ni to da objasne? Onda možda mogu da objasne zbog čega su prilikom pojave prvog svedoka (muža) posedali u svoje vozilo i zapalili sa lica mesta umesto da pišu prijavu ili čak izvrše hapšenje zbog pijanstva, opiranja, bežanja, udaranja dva automobila i izvaljivanja zaštitnog stubića?Ni to ne ide? Pa majku mu, mora da ima nešto...
Link to comment
Možda bi mogli da tvrdnju o pijanstvu potkrepe očitanom cifrom sa alkometra?Nemaju je? U tom slučaju, a imajući u vidu da se incident dogodio pre tri nedelje, svakako možemo očekivati da su napravili zapisnik u koji su uneli da je zaustavljeno lice bilo alkoholisano i da je nakon ometanja službenih lica pobeglo sa lica mesta?Ne mogu da ni to da objasne? Onda možda mogu da objasne zbog čega su prilikom pojave prvog svedoka (muža) posedali u svoje vozilo i zapalili sa lica mesta umesto da pišu prijavu ili čak izvrše hapšenje zbog pijanstva, opiranja, bežanja, udaranja dva automobila i izvaljivanja zaštitnog stubića?Ni to ne ide? Pa majku mu, mora da ima nešto...
sigurno ima nešto,... my two cents, koliko je moguće da je gdja naletela na 2 narajcana pandura u 4 ujutru, toliko je moguće da je krenula da ih lakim petingom odgovara od pisanja kazne za vožnju bez dozvole i sl. pa onda kad su se orangutani primili na bananu krenula frka....u svakom slučaju bi ih (pandure) trebalo teško kazniti.
Ni to nemaju? Hm, možda imaju neko suvislo objašnjenje o tome kako su zamislili da se alkoholisano lice otprati do kuće tako što će bez suvozača upravljati svojim vozilom u alkoholisanom stanju dok ga policijsko vozilo prati otpozadi?
mene pratili nekoliko puta tako. ja napred, oni iza mene,....posle ujutru otišao u stanicu po dozvolu...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...