Jump to content
IGNORED

Panduracija u Srbalja


Eraserhead

Recommended Posts

Ovo Danijelovo žitije, možda na jedan uvrnut način nije loše... Bar će javnost imati uvid(ako nekome od novinara to padne na pamet :( ) kako radi naše pravosuđe...
Ako mislis da javnost ne zna u kakvim sve telesnim izlucevinama pliva nase pravosudje,grdno se varas. Osim robije zbog samaranja Velje Ilica,ne pamtim da je neki slucaj resen ekspresno. Ljudi koji su imali iskustvo sa sudom zvuce uglavnom isto..da nisam pre par godina sam,na svoju ruku,krenuo prinudno da naplacujem neka dugovanja,verovatno bih i dan danas obijao pragove sudnica. Jad i beda..
Link to comment
To se, prije svega, kosi sa ustavim i zakonima Srbije. Ovako ispada, mucili bi mi njih ali jebiga, ne da svijet.:isuse:
vala, ako je i od ivice, previse je.
Link to comment
To se, prije svega, kosi sa ustavim i zakonima Srbije. Ovako ispada, mucili bi mi njih ali jebiga, ne da svijet.:isuse:
Ne znam da li je izjava verno preneta, ali sama za sebe dovoljno govori:Ministar Ivica Dačić isitče da policija ne sme da muči čak ni kriminalce, jer se to kosi i s međunarodnim obavezama Srbije.Ovo mu dođe kao: Ebga, drugovi, vremena su se promenila i nema više iživljavanja čak ni nad kriminalcima a kamoli nad svakim jadnikom koji vam dopadne šaka.Međutim, mene mnogo više od Ivicinog lamentiranja nad metodama koje se više ne mogu koristiti, brine kampanja ovog pandurskog sindikata koji se bezmalo svake nedelje oglašava sa novim saopštenjem između čijih redova se može pročitati zahtev za neograničenim ovlašćenjima i potpunom nedodirljivošću. Za lobiranje u korist neograničenih ovlašćenja okoristili su se o tragičnu pogibiju svog kolege na dužnosti, a potpunu nedodirljivost zahtevaju na primeru jednog višestrukog povratnika krađama.Pošto sam sklon da smatram da pravi policijski sindikat zapravo ne postoji, to mi se čini i da je svrha ovog kvazisindikata upravo da se bori za ona policijska prava koja su na putu da iščeznu kako se Srbija bude približavala EU i usvajala tamošnje standarde.
Link to comment

vatrogasna jedinica mup je pod novom upravom uspostavila sjajnu saradnju s evropskim kolegama.

Vatrogasci iz Velsa dovoze 11 vozila kolegama iz SrbijeS. Šulović | 05. 08. 2011. - 10:00hViše od 50 vatrogasaca iz Južnog Velsa kreće 19. oktobra na putovanje dugo više od 2.000 kilometara kako bi srpskim kolegama dovezli 11 vatrogasnih vozila. Pet dana biće potrebno da konvoj stigne u Srbiju, a neobična misija tim će provesti kroz osam zemalja.- Služba obnavlja svoja vozila na svakih 15 godina zbog propisanih standarda i zločin je da ona koja su planirana da budu povučena iz upotrebe bacimo na otpad bez mogućnosti dalje upotrebe. U zemljama u razvoju, kao što je Srbija, ona će dobiti svoj “drugi radni vek” koji može da potraje novih 15 - 20 godina - kaže za “24 sata“ Stiv Logan, načelnik Vatrogasne stanice Karfilija koji je i došao na ideju da ova vatrogasna vozila naslede kolege iz Srbije.
polažemo nade u jačanje saradnje britanskih i srpskih snaga bezbednosti, uključujući razmenu informacija, znanja i iskustava.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Aleksandar je sa 19 godina nasledio Filipov presto, Artur Rembo je sa 19 godina bio na vrhuncu pesničke karijere, a ovaj klipan se naziva "tinejdžerom". Već vidim naslove za 50 godina u holorubrici "Život" na simu B92: - "Do svog stana već u pedesetoj - san ili java?" - "Tridesetogodišnji sin želi sam na letovanje" - "Dojenje do osamnaeste, od mita do istine"

Link to comment

Policija je odradila svoj deo posla.Interesuje me sta ce nase sudstvo da uradim s ovim likom.Dal ce da se odreze neka ozbiljnija kazna.Koliko godina zatvora vredi ovih 8 uboda?

Link to comment
Aleksandar je sa 19 godina nasledio Filipov presto, Artur Rembo je sa 19 godina bio na vrhuncu pesničke karijere, a ovaj klipan se naziva "tinejdžerom".
super što imaš neku primedbu. a još je superije što je neosnovana. :thumbsup:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...