Jump to content
IGNORED

Panduracija u Srbalja


Eraserhead

Recommended Posts

super što imaš neku primedbu. a još je superije što je neosnovana. :thumbsup:
jaaaa sam sa sedamnaest-osamnaest godina nameštao bojler Stjepanu Bobeku, popravljao babama tostere i vukao "krmače" na buvljak. kakav tinejdžer sa 19 godina, briga me šta piše u definiciji. to je, po zakonu, odrastao čovek.
Link to comment
pa i jeste punoletnik
Da, ali ja sam cesto imao prilke da vidim u raznim srpskim medijima da se osumnjiceni za teska krivicna dela identifikuju samo inicijalima iako imaju 18 ili vise godina.
jaaaa sam sa sedamnaest-osamnaest godina nameštao bojler Stjepanu Bobeku, popravljao babama tostere i vukao "krmače" na buvljak. kakav tinejdžer sa 19 godina, briga me šta piše u definiciji. to je, po zakonu, odrastao čovek.
Pa ko ti je kriv, sam si to izabrao. Da si pravio nerede na stadionima, sibao™ se sa drugim navijacima i murijom, prevrtao zardinjere, lomio izloge i saobracajne znakove etc.. onda bi jos bio 1 dete™. ;)
Link to comment

samo danas! iz vaših usta:

Ako se ne varam ovo je drugi slucaj u Borci i to za veoma kratko vreme? Pocnimo vec jednom u Srbiji da ovakve stvari nazivamo pravim imenom. Zlodela koja cine ova lica nisu nikakvi huligani vec NEONACISTI.(Kubba, 5. septembar 2011 10:44)miroljubiv i pravdoljubiv srpski narod nema nikakve veza sa tim gnusnim cinom,...to su uradili templari, krstasi na putu za jerusalim...(prokleta avlija, 5. septembar 2011 10:16) Brane deca porodične vrednosti..(Marin, 5. septembar 2011 11:09) Eto kakva tolerancija, ova zemlja je leglo diskriminacije i mrznje. Kakvi smo mi narod? Uzas!(Novi Sad, 5. septembar 2011 11:47) Ova zemlja je puna neonacista, a ima ih ponajvise u dverima i slicnim "organizacijama".A da, isti bi mogli da se zapitaju, i za vreme turaka je srbija imala veliki broj manastira i crkava, a sad bih se zapitao da je bilo obrnuto dal bi imala i jedna dzamija na balkanu?A i da dodam, vlast zna 100% ko je ovo uradio, zna policija u srbiji ko su neo-nacisti. ili nova hitlerova omladina koja zajedno ne ume sijalicu da zavije.(BlockOut, 5. septembar 2011 12:29)
u ivicine ušike:
Link to comment

naucio si me da klikcem na tvoje linkove, jer mora biti neka psina u pitanju. :)

Uhapšen je A. Ramadan zvani "Babuš" (24) iz Borče, osumnjičen da je juče ujutru polomio tri prozora i zapalio dve gume ispred verskog objekta islamske verske zajednice u Petkovačkoj bb, u Borči.
Link to comment

hvala ti, Branitelju slabih i Superheroju naš. znamo da ćeš se ovako svojski založiti da odbraniš naše nezahvalne građane koji nose neprejebivo nedotupavne transparente protiv Tebe na svojim šetnjama, a kasnije, kada ih bezbedno otpremiš kućama u svojim oklopnim vozilima - pišu mržnjom natopljene pamflete o policiji po internet portalima.

GOLORUKI POLICAJAC SPREČIO LINČSreda, 7. Septembar, 2011.| Autor: Nataša StojanovićRade G. (39) hrabro se suprotstavio trojici huligana koji su napali vozača kombija preteći da će ga ubiti

pomolimo se blagome hristu da naša trojica zabludelih srpskih omladinaca izađu iz stanice spremni za statiranje u avataru II... Edited by Hella
Link to comment
policajac radio svoj posao? šokantno! :o
pa nije bio na duznosti. mnogo je rizikovao ovim postupkom i ja mu se zaista divim. nikada ne bih smeo da postupim tako u slicnoj situaciji.
Link to comment
samo danas! iz vaših usta:u ivicine ušike:
Sramota, priviđaju im se nepostojeći srpski neonacisti a ciganski im pred nosom pale čuvenu borčansku džamiju. Edited by zadnja kraljica
Link to comment

ma znam, slažem se, samo mi je uslovni refleks da lupam kontru heli.inače, ti koji su tu tukli policajca nisu oni koje bi policija morala da razvozi oklopnim vozilima, već oni zbog kojih bi druge morali da razvoze oklopnim vozilima.

Link to comment
Iako je u tom trenutku na raskrsnici bilo dvadesetak automobila, niko od vozača nije pokušao da pomogne policajcu!
... koji je bio u civilu i bez ikakvih policijskih obeležja. Gospode, da li je zaista prvi i najvažniji preduslov za bavljenje novinarstvom u Srbiji da se bude kompletan debil?
Link to comment
... koji je bio u civilu i bez ikakvih policijskih obeležja. Gospode, da li je zaista prvi i najvažniji preduslov za bavljenje novinarstvom u Srbiji da se bude kompletan debil?
Jeste.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...