Jump to content
IGNORED

Panduracija u Srbalja


Eraserhead

Recommended Posts

Sha ste se uhvatili samo za temperaturu. Vlaznost vazduha je po meni jednako bitan podatak. Pravi pakao nastaje kad dodju kombinovana visoka temperatura i vlaznost vazduha.
Kladim se da Toni vlaznost meri u kupatilu nakon tusiranja vrelom vodom, kad se ogledalo skroz zamagli.
Link to comment
Tacno, ali paradoks je da se po vlaznom vremenu gubi manje telesne vlage i sporije se dehidrira. Zapravo je najopasnije vreme - jako suvo i vetrovito. Onaj fin osecaj hladnoce vetra pri temperaturi od 40 stepeni je osecaj kako zivot postepeno cili iz tela zajedno sa dragocenim telesnim fluidima.
Mi bas takvu klimu imamo i to je idealno za mene. Doduse ja sam u hladu, sa tecnostima pri ruci all day long. Ne bih znao sta je bolje za nekog ko mora da se krcka direktno na tako jakom suncu. Znam samo da iz pozicije hlada je mala vlaznost mnogo laksa za podneti, posebno ako imas sto kila :P
Link to comment
Kladim se da Toni vlaznost meri u kupatilu nakon tusiranja vrelom vodom, kad se ogledalo skroz zamagli.
Jok nego ce na Kosutnjaku.
Link to comment

Da se vratimo na policiju. Danas sam imao sluzbenu odbranu. Klasika, kancelarija prepuna papira, nesrecnik sa margine koga ispituju debeli panduri i uokvirena slika V. V. Putina na zidu. Jedna od onih sluzbenih fotografija za ruske drzavne kancelarije, sa ruskom zastavom u pozadini.

Link to comment
uokvirena slika V. V. Putina na zidu. Jedna od onih sluzbenih fotografija za ruske drzavne kancelarije, sa ruskom zastavom u pozadini.
Je li to uobicajeno po tim kancelarijama? :blink:
Link to comment
zamisli, prekoračio samo 18km, a oni ga kažnjavaju...i još mora da čeka, a ima važnija posla cry.gif
+1ko ga jebe, nek tako vozi u svoja četiri zida. ali "slučajno je prekoračio brzinu". :lol: Edited by Hella
Link to comment
+1ko ga jebe, nek tako vozi u svoja četiri zida. ali "slučajno je prekoračio brzinu". :lol:
laugh.gif da, tek sad vidim" ako im se slučajno desi da prekorače dozvoljenu brzinu"
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...