Jump to content
IGNORED

Novi zakon


Grunf

Vaše mišljenje o novom zakonu  

38 members have voted

  1. 1. Vaše mišljenje o novom zakonu

    • Odličan je!
    • Mogao bi biti i bolji
    • Ma to je samo uzimanje para i ništa više


Recommended Posts

Sad sam bas gledao, nema nikakvih izmena sto se tice mene, jedino sto negde pise zabrana najmanje 6, a negde najmanje 8 meseci.

Ovo sa trajnim oduzimanjem vozila o kome pisu, mislim da od toga nema nista.

Link to comment

Ako si u BG idi u kraljice Jelene u Rakovici vidi da li moze sporazumno da ti daju bodove i kaznu, a da ti ne oduzmu dozvolu. Ne znam da li za pijanstvo to moze, za prekoracenje brzine moze, pitaj pandura nekog ili nekog ko mozda zna...

Edited by Milosh76
Link to comment

Tesko, mom drugaru su za manje oduzeli, samo sto je on imao vec neke poene, a ja do sad nisam imao ni jednu kaznu.

Izdrzao bih nekako i 6 meseci bez auta, samo da ne bude vise. 

Edited by El Patron
Link to comment

Jbg nismo svi isti, jeste da taj put znam vezanih ociju, ali da sam kriv, kriv sam nema sta :D

Nisam bio uopste naroljan nesto, mislim da i taj sto me je terao da duvam nije verovao da sam popio vise od 2 piva, a popio sam oko 7 od 0,5.

Imao sam do sad srece bar 100 puta da me ne kazne, jednom je moralo da bih se opametio malo.

Ne znam ako me uhvati ovaj novi zakon nesto sam citao, da li ce po tome da mi presude ili po ovom koji je sad kad sam napravio prekrsaj...

Nismo svi isti, to stoji: ali za ovo sto si napisao i jos stavio smajli zasluzujes kvalifikaciju zbog koje se promptno banuje.

A te price o poznavanju puta vezanih ociju, kerovima koje si zadivio i koji su verovali da si popio samo 2 piva, a ti sabio 7, od njih mi  :puke:

 

Mislim, i ja pijem i pravim  sranja, ali barem cutim o tome, za volan ne sedam ni u ludilu, ali to je vec moja stvar.

 

Ili, da skratim - idiotizam, da ne upotrebim nesto gore.

Link to comment

Ako si još klinac™ pa ne možeš da razumeš da ne voziš bolje, opreznije kada popiješ koju i da to nije samo tvoja stvar nego i drugih onda probaj ovako na putu koji poznaješ da voziš kao Miško može ti izletiti budala™ koju ćeš ubogaljiti ili ubiti i gle ti ideš na robiju par godina... Glup način da se sebi usereš u život, zar ne?

Edited by wall
Link to comment

Ako treba nek me streljaju za primer

:D

Ne treba da te streljaju, dovoljno bi bilo ono sto bih ti ja uradio da sam neka vlasttm  :sleep:

Zezanje na stranu, razumem situaciju, ali brate preterao si: ponasas se kao da ce - i to razumem - najveca sreca da bude da ti prodjes sto jeftinije.

Ajde, desilo se, jebiga, ljudi smo, ali jedina sreca je ovde vec bila: da nisi nikog, ne daj boze, ubio, povredio, polupao, sve ostalo, mislim na kaznu, imalo bi smisla samo u slucaju da kazna bude takva da ti nikad vise na pamet ne padne da za volan sednes znas vec...

Nista licno da se razumemo, jednostavno nemam reci za vozenje pod alkoholom, a pogotovo za izjave kao sto su 'znam taj put vezanih ociju', 'nismo isti, ja mogu da popijem tuluminu vina i meni nista...'...

 

Jebiga, sad se vadi i - pamet u glavu  ;)

Link to comment

Jbg sad je gotovo, ne vozim vise pijan. Nisam ja hteo da se hvalim da nisam bio pijan, nego sam to pio celo vece tih 7-8 piva od mozda pola 9 uvece do  3 pola 4 ujutru kad su me i zaustavili. Tako da to ipak ne uhvati toliko kao kad pijes brze, to je na mene delovalo kao kad npr. popijes 3-4 piva malo brze.

Iskreno vozio sam dosta puta i u mnogo gorem stanju. Eto planiram iskreno da ne pijem, cak i ovako kad ne sedam za volan, a evo bas trenutno pijem pivo. Ne pijem vise dok vozim i to je to, a koliko kaznu dobijem zasluzio sam jbg i vecu verovatno :D

Link to comment

Budi uveren da si ušao u zvaničnu statistiku.

Rezultati statistike na kraju proizvedu i predloge za sankcije koje su na granici prihvatljivosti.

 

Najbitnije je da shvatiš da si ovog puta samo sebi napravio problem i štetu a da si to mogao lako da izbegneš.

 

Ne dozvoli da se ponovi, možda nećeš imati ovoliko sreće.

Ili neko drugi.

Link to comment

Taj novi zakon bi trebao kao kaznu da ima 8 sati dnevno pa puta koliko treba dana obaveznog gledanja detaljnih fotografija i video materijala sa mesta saobracajki.

Ono, komadici mozga pomesani sa ostacima vetrobranskog stakla, otvoreni prelomi, butna kost koja je prosla kroz instrument tablu i zaglavila se negde izmedju ostataka anlasera i bloka motora, obavezno zvucni efekti, ono vriska i urlici iz zapaljenog auta kome ne moze da se pridje, itd, itd...

Bez spojlera.

Link to comment

ima i sada safe driver

vr' usluga

zezas ili ozbiljno? :)

 

sko stvarno ima to je super ideja. nadam se ds je zazivela i da su jevtiniji od taksista

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...