Jump to content
IGNORED

Novi zakon


Grunf

Vaše mišljenje o novom zakonu  

38 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

to je to

:fantom:

 

e

da si rekao da ti je manja plata bilo bi 6000

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Pa vec sam slagao :) Kazna je od 6-30000 dinara, a mene su vise zanimali bodovi :)

Nema veze, zena me naziva kriminalcem, na poslu mi nude cigare kad dodju u posetu u CZ :)

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Link to comment
  • 2 weeks later...

Išao na sporazum za 0,62 promila. Hteo sam da platim više a da mi smanje oduzimanje dozvole ali je ponuda uzmi ili ostavi. Na kraju 2 meseca dozvola (umesto tri), 6 hlijada i 6 bodova.

Da sam naduvao 0.5-0.6 dobio bi 1 mesec. Preduslov je da nisi osuđivan. Najveći biser je da se oduzimanje dozvole odnosi na kategoriju, pa tako ako ti oduzmu dozvolu za b kategoriju možeš nastaviti dalje na motoru.

Link to comment
  • 1 month later...

Koliko sada vremena prolazi od donošenja presude, pa dok postane pravosnažna (prođu rokovi za žalbe) i dođe do oduzimanja dozvole?

 

Ranije (pre desetak godina) se od donošenja presude, do upisivanja u dozvolu čekalo oko mesec dana ili malo više.

Link to comment

Idem od nedelje u sup da ih zamolim da mi odmah oduzmu, odgovara mi zbog godišnjeg i još nekih stvari. Inače svaka čast sudovima na ažurnosti, ko kaže da nam sudstvo ne valja?

Prvo sam cimao kurira Nebojšu da pošalje presudu u sup (Jel znaš ti koliko ja imam predmeta? Verovatno samo moj, to je jebeni sud u Irigu) da bi mi dva radna dana po pravosnažnosti presude stiglo rešenje da se zbog neplaćanja novčana kazna zamenjuje kaznom zatvora.

Link to comment

Išao na sporazum za 0,62 promila. Hteo sam da platim više a da mi smanje oduzimanje dozvole ali je ponuda uzmi ili ostavi. Na kraju 2 meseca dozvola (umesto tri), 6 hlijada i 6 bodova.

Da sam naduvao 0.5-0.6 dobio bi 1 mesec. Preduslov je da nisi osuđivan. Najveći biser je da se oduzimanje dozvole odnosi na kategoriju, pa tako ako ti oduzmu dozvolu za b kategoriju možeš nastaviti dalje na motoru.

Da, ali posednika dozvole za motor nema mnogo, a propis je takav pre svega zbog profesionalnih vozača autobusa i kamiona.

Link to comment
  • 1 month later...

Dobio cestitku za prekoracene clan 332 stav 1 tacka 8 ZOBS, vozio 78, trebalo 50.

Koliko umem da citam kazna je od 6-20000 din bez tackica?

Koja je fora sa priznanjem krivice, kako to ide?

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...