Jump to content
IGNORED

Novi zakon


Grunf

Vaše mišljenje o novom zakonu  

38 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Јел пролази воз на Вилиним Водама код Темпа? Пруге има, знака има, али се ретко који ауто зауставља :unsure:

 

едит: https://www.google.rs/maps/@44.8222409,20.4844326,3a,75y,31.45h,84.72t/data=!3m7!1e1!3m5!1sDKlRkcPsWiJ6dwHBzl7qBg!2e0!6s%2F%2Fgeo2.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DDKlRkcPsWiJ6dwHBzl7qBg%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D111.91918%26pitch%3D0!7i13312!8i6656

Edited by dekki
Link to comment

Nikada nisam video da tu prolazi voz. Ali tu je bar jasna situacija: nema branika, ima signalizacije. 

 

Kod gornje priče je problem prisustvo podignute rampe koja je signal za bezbedan prelaz preko pruge.

Link to comment

Ako imate plin morate doneti original atesta na uvid a kopiju date na tehnickom

Ako imate folije bilo gde na automobilskim staklima ili atest ili skidanje folija

To su pravila od pre oko mesec dana

Link to comment
  • 3 months later...

Ovaj pešački sam već prijavio gde treba ali izgleda da bez podrške medija - ne može:

 

https://twitter.com/SaobrKamera/status/663750684580401152

 

TT

 

Ovaj prelaz je zlo, pogotovo što kada poštuješ pravila, lako možeš da ugroziš život onome ko prelazi. Bezbroj puta se dešavalo da naravno stanem ispred pešačkog da propustim pešake, a da se neko, ko je bio iza mene, zaleti i zaobiđe me. Bar dva puta sam gledao kako zamalo udaraju pešake koji su krenuli da prelaze.

Link to comment

To ne rešava poblem neusklađenosti pravilnika i stanja na ulicama. Prelazi nisu "legalni".

 

Lik iz Sekretarijata, sa kojim sam razgovarao, je bio prilično smoren time što je (još) neko to primetio i naglasio da je ministarstvo napisalo taj pravilnik bez konsultacija (ali ne znam sa kim).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...