Jump to content
IGNORED

Yokoso! Japan


Yoyogi

Recommended Posts

uniformisana prodavacica gaziranih pica i snekova koja se trudi sa engleskom, 30 a izgleda kao 16 (copyright bghost) gde ces bolji hard on welcome u japan!

Link to comment
uniformisana prodavacica gaziranih pica i snekova koja se trudi sa engleskom, 30 a izgleda kao 16 (copyright bghost) gde ces bolji hard on welcome u japan!
To je bila neviđena nedoumica koliko cure koje gledamo po ulici imaju godina. Srednjih godina kao da nije bilo, sve izgleda kao 0-17 i 45+.A na njihovim licima od njih hiljade koliko smo sreli mislim da nisam video NIJEDNU bubuljicu, boru i sl, kože im izgledaju nestvarno glatko i nežno. Edited by Glas RazumaN
Link to comment

vidi se da ste bili samo po gradovima, ima svakakvih, ali se paze/neguju, pretpostavljam. uopste ljudi vode racuna kako izgledaju kad izadju, za razliku od Australijanaca ;)

Link to comment
  • 4 weeks later...

Imam pitanje: Ako su moguce opcije put u drugoj polovini marta do evtl. pocetka aprila (max. 4./5.4.) ili od kraja aprila do pocetka/polovine maja, za koju se odluciti? Period od 7.-22.4. ne dolazi ni u jednoj opciji u obzir.

Link to comment
Imam pitanje: Ako su moguce opcije put u drugoj polovini marta do evtl. pocetka aprila (max. 4./5.4.) ili od kraja aprila do pocetka/polovine maja, za koju se odluciti? Period od 7.-22.4. ne dolazi ni u jednoj opciji u obzir.
pre 7.4 - sigurno ces uhvatiti sakuru koja pocinje vec sredinom do krajem marta. ove godine je u tokiju oko 6-7.aprila kada smo mi stigli bila vec zavrsena. krajem aprila bi morala ides skroz na sever da je uhvatis.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...