Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Sem glupog komentara o novom "fatherland"-u ovo ti je čista matematika*, a ne rasizam.
jel i ovo matematika
Međutim, neki stručnjaci smatraju da se visok nivo emigracije iz ekonomski stabilnih zemalja kao što su Nemačka, Švedska i Francuska može objasniti velikom bujicom migranata koji dolaze iz arapskih zemalja: Libije, Egipta, Sirije i Jemena.
inace fantasticno je da ovo objavljuje Glas Rusije, dakle drzavni medij zemlje koja je najveci prijatelj ponositog libijskog i sirijskog naroda :lol:
Link to comment
drzavni medij zemlje koja je najveci prijatelj ponositog libijskog i sirijskog naroda
logično, al kaida i ostali veseljaci su asada i gadafija oduvek smatrali za ćafire. :)
Link to comment
Iako je prethodno stigla vest da je dijalog Beograda i Prištine završen, B92 je saznao, iz izvora u Saveta evropske komisije, da taj sastanak ipak nije gotov.
ima li iko pismen da uredjuje sajt, suncetinejebem...+"Savet evropske komisije ", neprocenjivo.
Link to comment

Zašto im na ekranu piše "Serija Ostrvo"?Predpostavljam da ima neke veze sa onim što Mitrović danima najavljuje po svim dnevnim novinama, pa hoće da zajebu nekoga nedovoljno obaveštenog... :isuse:Jadna fora, mislio sam da samo Pink može tako nešto.

Edited by mr@ki
Link to comment
Zašto im na ekranu piše "Serija Ostrvo"?Predpostavljam da ima neke veze sa onim što Mitrović danima najavljuje po svim dnevnim novinama, pa hoće da zajebu nekoga nedovoljno obaveštenog... isuse.gifJadna fora, mislio sam da samo Pink može tako nešto.
B92 je uradio Pinku nešto slično što je pre izvesnog vremena učinila Prva. Jedan jako neetički i nedžentlmenski potez sa naprasnim emitovanjem serije koja ima isti naziv kao i serija koja se već duže vreme najavljivala na Pinku ...
Link to comment

koje je ovo dno dna :D

Televizija B92 je sinoć u 20:15 emitovala seriju “Ostrvo”, u istom terminu kada se na televiziji Pink emitovala dugo najavljivana serija sa istim imenom!
oni su 'ladno iskopali neku seriju sa nazivom Ostrvo i bez ikakvog plana je pustili u 8 sati, iako je u tom terminu trebao da ide Horejšio.
Urednik filmskog i serijskog programa na televiziji B92 Aleksandar Kostić kaže za Telegraf.rs da je serija “Ostrvo” emitovana, ali da on ne zna ništa više od toga. “Nemam pojma da li ima veze sa serijom na Pinku, ali mislim da je u pitanju slučajnost”, rekao je Kostić.On je dodao i da nema objašnjenje za to da u programu na sajtu televizije piše da se u 20.15 umesto serije “Ostrvo” emitovala serija “Istražitelji iz Majamija”.
Link to comment

Jebote mislio sam da neće pasti tako nisko....I naravno opet greška , bar 10% gledalaca b92 će misliti da je to svinjarija koja ne priliči njima.Sa druge strane kada Pink bude to radio , njegovim gledaocima će to izgledati kao "dobra fora", ako neko uopšte bude to primetio kao nešto važno razmišljanja.B92 ne može dobiti takve bitke, eventualno može Prva...

Link to comment

u ponedeljak je u vestima u prilogu o oskaru carica rekla da je oskara za strani film dobio `iracki` film. u nastavku priloga spominjala je ponosne irance pa kapiram da je za svaki slucaj htela da pokrije obe opcije - mozda se kaze irak, mozda iran :huh: a sto se ostrva tice, porfirije i ekipa ne mogu cak ni da opomenu grke zbog tih brljotina? pisao sam na temi o prvoj da su u ponedeljak i oni izveli manevar pa su sulejmana u zadnji momenat pomerili sa 8 na 9, promenili su cak i na sajtu ali na teletekstu im je ostala prvobitna satnica.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...