Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Urednik filmskog i serijskog programa na televiziji B92 Aleksandar Kostić kaže za Telegraf.rs da je serija “Ostrvo” emitovana, ali da on ne zna ništa više od toga. “Nemam pojma da li ima veze sa serijom na Pinku, ali mislim da je u pitanju slučajnost”, rekao je Kostić.On je dodao i da nema objašnjenje za to da u programu na sajtu televizije piše da se u 20.15 umesto serije “Ostrvo” emitovala serija “Istražitelji iz Majamija”.
Nadam se da je plata dovoljna za ovakvo blamiranje....
Ne razumem taj rezon, siguran sam da je bilo više onih koji bi regularno gledali Horejšija i ekipu nego onih koji bi pomešali Pinkovo Ostrvo sa tim drugim. :huh:
Eeee ne u glavama velikih magova rejtinga, televizije, itd...Tamo je logika ono što je u njihoj glavi...
Link to comment
Ne razumem taj rezon, siguran sam da je bilo više onih koji bi regularno gledali Horejšija i ekipu nego onih koji bi pomešali Pinkovo Ostrvo sa tim drugim. :huh:
Nema to mnogo veze sa B92, on je tu da oduzme koji procenat Pinku ne bi li Prva bila gledanija.Prva je ta koja vodi rat sa Pinkom za taj termin, Turci vs Ostrvo, a izgleda da Sulejman nije baš toliko moćan.
Link to comment
20 puta dnevno im ide reklama za "Strebere" u 19:30 a serija redovno pocinje u 19:45, 19:50, i tako.
Nije to strasno, kao sto nije strasno sto film u 9:02 uvek pocinje kasnije. Mnogo je gore kad film u 9:02 posne u nesto posle 8, kao sto se desilo u ponedeljak.
Link to comment

Da li neko moze da obavesti nadlezne u B92 da se "Inspektor Valander" prikazuje samo petkom, subotom i nedeljom u ponocnom terminu, te da svakodnevne najave (i drugim danima) da se ova serija prikazuje "veceras u ponoc" mogu da zbune manje upucene gledaoce.

Link to comment

Što se tiče serija, trenutno se na B92 dešava ono što sam mislio da je ostalo u devedesetim i tadašnjim "Pinkom". Elem, već treći put u posljednjih mjesec i kusur gledam istu epizodu Big Bang Theory, očigledno su totalno pogubili nit koja se epizoda pušta, izgleda i puštaju da popune satnicu a ne jer to možda neko gleda. Čas puste treću sezonu, pa se vrate na prvu...Da ne pričam tek one reprize vikendom, nemaju veze ni sa onim što se puštalo tokom sedmice, niti imaju neku hronologiju. (nije da mi smeta, ionako su te vikend varijante za opuštanje, ali je glupo od jedne televizije koja bi da se zove ozbiljna)

Link to comment

da me jebes ako mi je jasno zasto to radite sebi kad mozete da skinete svaku epizodu za 5 minuta.u junu slavim vazan jubilej: 5 godina bez gledanja domaceg TV programa.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Evo sad videh reklamu za Valandera gde kaže "...Večeras na b92"....kako je njima dooobroooo....

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

tek sam sada ukapirao sta su uradili. uzeli su neki film koji se zove "ostrvo", isto kao serija na pinku, podelili ga na dve epizode i to nazvali serijom. :Hail:"serija" je pocela juce a zavrsila se danas. b92 otkriva nove dubine :Hail:

Link to comment
tek sam sada ukapirao sta su uradili. uzeli su neki film koji se zove "ostrvo", isto kao serija na pinku, podelili ga na dve epizode i to nazvali serijom. :Hail:"serija" je pocela juce a zavrsila se danas. b92 otkriva nove dubine :Hail:
Ne zove se Ostrvo, vec "Stranded". Na uvodnoj spici naziv filma je titlovan kao "Izgubljene", a s obzirom da se radnja desava na ostrvu i da su film podelili na dva dela, prirodno je bilo da za vreme emitovanja na ekranu stoji natpis "Serija Ostrvo".
Link to comment
Ne zove se Ostrvo, vec "Stranded". Na uvodnoj spici naziv filma je titlovan kao "Izgubljene", a s obzirom da se radnja desava na ostrvu i da su film podelili na dva dela, prirodno je bilo da za vreme emitovanja na ekranu stoji natpis "Serija Ostrvo".
:unsure: :unsure: :unsure:
Link to comment
Ne zove se Ostrvo, vec "Stranded". Na uvodnoj spici naziv filma je titlovan kao "Izgubljene", a s obzirom da se radnja desava na ostrvu i da su film podelili na dva dela, prirodno je bilo da za vreme emitovanja na ekranu stoji natpis "Serija Ostrvo".
ovo je još bolje od emitovanja nečega što se zove Ostrvo. Jbt, mogli su i iznad Horejšia da zalepe Serija Ostrvo :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...