Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

"dvojka si" u slengu ljudi koji su rodjeni tipa 1940. godine znaci bas to, "you suck"
ma kakvi, za taj izraz sam i ja cula, a ni roditelji mi nisu rodjeni 1940.neka kombinacija tog you suck & setaj.
Link to comment

Možda je to dvojka potiče od toga da je neko "prva violina" to jest glavni, a svi ostali su "druge violine", tj. nevažni ili manje važni :unsure:

Link to comment
ma kakvi, za taj izraz sam i ja cula, a ni roditelji mi nisu rodjeni 1940.neka kombinacija tog you suck & setaj.
e fala ti, isis, ja vec htela da se bunim protiv ejdzizma.meni to omiljeni izraz i dan danas, a i cuje se. to sto se vi ne krecete medju osvescenom omladinom, vas problem. ^_^
Ma da ti nabaviš seriju sa "ograničenim rokom emitovanja" jer je jeftinija onda dođe datum i ti emituješ čisto da ispucaš!Tako je Ž.M. držao Simpsons nije ih ni emitovao ali samo da ih neko drugi ne emituje.Nešto malo je Nemeček pričao o tom ludilu ali da ne prizivam user-a Maslovar da nam "objasni" stvari...
svaka serija se nabavlja sa ogranicenim rokom emitovanja i na cenu to nema nikakvog uticaja. mitrovic nije drzao simpsonove, nego nemecek, jer je sve serije koje je kupovao tokom 1990-ih uzimao na svoju firmu i sa mitrovicem je delio reklamne minute. vecina stvari koje je maslovar napisao u svojih par postova pre nego sto je doziveo toplog zeca su tacne, i ne vidim zasto je nemecek manji gresnik i krivac od mitrovica. to izgleda nije popularno da se kaze jer nas je "obrazovao" tokom sankcija i slusa dilana, pa je urban.ako zanemarimo megalomaniju sa pokretanjem velike televizije posle 5. oktobra, slom b92 i jeste poceo sa dovodjenjem nemeceka.
Link to comment

to uopste nije tacno, ali naucih da ne vredi nadmudrivati se sa onima koji citaju dijagonalno. zao mi je samo sto nisam mogla da ucestvujem u toj prici, sad vec vise nije ni vazno. a i nema mnogo veze sa b92, sem sto je i njih nemecek preveslao da bi mogao da se uguzi na rts a ne povredi dil sa zeljkom.

Link to comment

Citam vrlo pazljivo i ono sto mi je smetalo da je kriv covek ( Nemecek) koji mulja i ne zna svoj posao dobro da radi, a da vlasnik koji je tog coveka zaposlio je pomenut u jednoj recenici cisto da se eto stvori dojam objektivnosti. Mogao je lepo da kaze sve ovo o Nemeceku a da ne zavija u celofane. Sta cu kad citam dijagonalno i sto je na topiku isla prica o neisplacenim zaradama i strajku.

Edited by bergasa19
Link to comment

B92 opet dominira sa rasporedom. U 19:30 umesto Strebera (kao svaki dan) pocinju Strumfovi, gledam na sajtu program tamo pise "20:00 Streberi: dve epizode" u 20:00 krecu Streberi, jedna epizoda, odmah zatim krece CSI Miami (toliko o 2 epizode) koji su btw u sred Strebera u 20:15 reklamirali sa "Istrazitelji iz Majamima - svakog radnog dana u 20:00!".Jel ima neki broj telefona, mejl, nesto, da im se cisto onako najebem majke mamu li im nesposobnu? Gori su od Pinka 90ih.

Link to comment

nece ti to niko procitati, ne gubi vreme. ako bas zelis, idi na kontakt skroz dole na sajtu, pa biraj sta ces.nego, zaboravih da podelim tvrdnje dobro obavestenih izvora, srpsku dijasporu na radu u grckoj: kirjaku ili kako se vec zove jeste samo na papiru vlasnik i b92 i foksa, a pravi vlasnici su, a ko drugi, djilas i saper. taj grk nema kao pare ni za svoju televiziju u grckoj, a ovde mu ova dvojica daju deset posto od marketinske zarade da bi mogao da odrzava posao u grckoj. eto.

Edited by luba
Link to comment
svaka serija se nabavlja sa ogranicenim rokom emitovanja i na cenu to nema nikakvog uticaja. mitrovic nije drzao simpsonove, nego nemecek, jer je sve serije koje je kupovao tokom 1990-ih uzimao na svoju firmu i sa mitrovicem je delio reklamne minute. vecina stvari koje je maslovar napisao u svojih par postova pre nego sto je doziveo toplog zeca su tacne, i ne vidim zasto je nemecek manji gresnik i krivac od mitrovica. to izgleda nije popularno da se kaze jer nas je "obrazovao" tokom sankcija i slusa dilana, pa je urban.ako zanemarimo megalomaniju sa pokretanjem velike televizije posle 5. oktobra, slom b92 i jeste poceo sa dovodjenjem nemeceka.
Mitrovicu je u jednom trenutku nudjeno da "pozajmi" simpsonove a on je pred 10 ljudi rekao:Ne dam, ja nemam gde da ih emitujem ali necu da ih drugi emituju!

A na Avali je mnogo pre dolaska nemeceka bio pun orman sa simpsonovima cekalo se samo da zazvoni telefon i da krene.Nije maslovar doziveo toplog zeca nego su ga poslali da kaze to sto je rekao i da nestane ko sto se vidi.BTW Narkoman je posle one KZS u 20 dana isplatio 3 plate na avali, a u prethodnih 12 5,5.Jbga ipak se malo brecnuo od saucesnika ;)

Link to comment
nece ti to niko procitati, ne gubi vreme. ako bas zelis, idi na kontakt skroz dole na sajtu, pa biraj sta ces.nego, zaboravih da podelim tvrdnje dobro obavestenih izvora, srpsku dijasporu na radu u grckoj: kirjaku ili kako se vec zove jeste samo na papiru vlasnik i b92 i foksa, a pravi vlasnici su, a ko drugi, djilas i saper. taj grk nema kao pare ni za svoju televiziju u grckoj, a ovde mu ova dvojica daju deset posto od marketinske zarade da bi mogao da odrzava posao u grckoj. eto.
To za njih dvojicu se pricalo odmah po "transformaciji"...
Link to comment
nece ti to niko procitati, ne gubi vreme. ako bas zelis, idi na kontakt skroz dole na sajtu, pa biraj sta ces.nego, zaboravih da podelim tvrdnje dobro obavestenih izvora, srpsku dijasporu na radu u grckoj: kirjaku ili kako se vec zove jeste samo na papiru vlasnik i b92 i foksa, a pravi vlasnici su, a ko drugi, djilas i saper. taj grk nema kao pare ni za svoju televiziju u grckoj, a ovde mu ova dvojica daju deset posto od marketinske zarade da bi mogao da odrzava posao u grckoj. eto.
:lol: do jaja
Link to comment
:lol: do jaja
pa to tebi. meni sad žao što nisam ostao na đilasovom i šaperovom forumu. možda bi moje zalaganje Neko ili Neko Drugi primetio. :( Edited by Hella
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...