Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Stiv Džobs bio narkoman :isuse:A jedina rečenica u tekstu koja eventualno ima veze sa retardiranim naslovom je
"Krajem šezdesetih i početkom sedamdesetih godina, gospodin Džobs je, po svemu sudeći, eksperimentisao sa ilegalnim drogama, svojstvenim njegovoj generaciji", zaključak je agenata FBI-ja.
Edited by henrik larsson
Link to comment
Pa na koji način misliš da je eksperimentisao, na nekim psima i kravama sa lokalnog ranča?
pa to sto je koristio droge ne znaci da je narkoman. naslov je retardiran.
Link to comment

Ovaj deo je zanimljiviji i njega je trebalo staviti u naslov:

"Više ljudi je reklo da prepravlja realnost i izvrće istinu kako bi ostvario svoje ciljeve", stoji u dosijeu FBI-ja.

Jedan svedok čak tvrdi da je glavni rukovodilac "Epla" bio običan prevarant i da nije bio iskren i pošten.

Link to comment

Slažem se. Mnogo bolje bi zvučalo "FBI: Stiv Džobs bio običan prevarant".

Jedan svedok čak tvrdi da je glavni rukovodilac "Epla" bio običan prevarant i da nije bio iskren i pošten.
:isuse:Vikiliks je malo dete. Zbog ovakvih stvari vlade padaju. Edited by henrik larsson
Link to comment

Dobro™, ne znam baš čemu toliko sablažnjavanje, sam Džobs je u više navrata priznao da je godinama koristio gudru sve dok ga budizam nije izveo na pravi put (i na kraju mu došao glave kada su mu rekli da mora da ždere crvenog mesa, a on se folirao sa salatama od dinje i jabuke). Dakle, jeste bio narkoman. To ne znači da nije bio šta god da je drugo bio.

Link to comment

Ja znam za bar dvojicu koja su tvrdila da je prevarant, Vozniak i Raskin.Zezanje na stranu, tekst je obično smeće, čovek je ipak bio vizionar, nisam ni sumnjao da će se poplava takvih bljuvotina pojaviti posle njegove smrti.

Edited by Anonymous
Link to comment

Ma nema veze sa Džobsom, isto bih napisao i da je dr Vojislav Koštunica u pitanju. Bivši alkoholičar, FBI je otkrio da je sedamdesetih imao običaj da popije pivo uz ručak.Tabloidsko smeće.

Link to comment
Dobro™, ne znam baš čemu toliko sablažnjavanje, sam Džobs je u više navrata priznao da je godinama koristio gudru sve dok ga budizam nije izveo na pravi put (i na kraju mu došao glave kada su mu rekli da mora da ždere crvenog mesa, a on se folirao sa salatama od dinje i jabuke). Dakle, jeste bio narkoman. To ne znači da nije bio šta god da je drugo bio.
Ja jedno 30-40 godina koristim alkohol. Nekoliko puta mesecno popijem kriglu piva, ili casu vina. Doktore, da li sam ja alkoholicar?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...