Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Aksiom: Luna Lu je urbana. I uz to se bavi *.Urbani mediji zahtevaju urbane autore koji na urban način obrađuju urbane teme. Urbano.* vidi: Mr. FancyPants/Šarengaća, 'Očevi i oci', Slobodan Selenić

Link to comment
Dokle? Jel problem priznati da nesto ne ide i prekinuti? Jel ima neki skriveni clan ustava koji Luni Lu daje beskonacne sanse da melje isto, puca i vraca se svako malo?http://www.b92.net/radio/najave.php?cid=66#n2378
E kad ti Jugoslav otme crveni tepih u sarajevu onda stvaaarnooo
Link to comment

Koji amaterizam i voluntarizam vlada na usranoj bedevedesetdvojci! Najnoviji biser je klizni početak vesti u 11 časova.Na svim ozbiljnim televizijama po početku centralnih ili manje centralnih informativnih emisija može da se podešava časovnik. Jedino na B92 misle da svi uživaju u filmu koji se emituje pre vesti pa će posle, prirodno, da nastave da prate vesti u 11, ne računajući da veliku većinu interesuju upravo samo vesti a ne neki jebeni film, koji je pri tom, stotinu puta repriziran!Umesto da iskoriste činjenicu da su skoro jedini koji emituju dnevnik u kasnim večernjim satima (RTS takođe emituje, ali oko ponoći, što je prekasno za mnoge) i njime nabijaju gledanost, oni rade u korist svoje štete i početak te informativne emisije menjaju u zavisnosti od dužine filma, čime će samo testirati strpljenje onih koji su imali najbolju volju da sačekaju dnevnik B92 u 11 ...A da ne pričamo o tome što nema nikakve oznake o uzrastu za film "Sedam" ("Seven") koji se na svim televizijama u svetu prikazuje uz zabranu za mlađe od 16 godina ... I da ne pričamo o tome što na sajtu B92 iz nepoznatih razloga ne radi strim za radio-program ...Apelujemo na sve koji su to u mogućnosti da ugase B92! Ovo što se sada emituje na njihovoj televiziji, radiju i sajtu predstavlja sramotu za dugo građeni brend B92 ...

Edited by stoka
Link to comment
Film je fenomenalan, a bila je oznaka zabranjeno za mladje od 17 godina, doduse samo na pocetku.
Naravno, to niko ne spori, tu su sjajni oskarovci Morgan Frimen i Kejvin Spejsi i Anđin papučić Bred Pit ... Ali oznaka o uzrastu treba da stoji tokom čitavog filma ... Ali šta manekenka grčkih sladoleda zna o televiziji ...
Link to comment

kako ja mrzim 'biz' sekciju na sajtu. tezak neki glupak to uredjuje.isto ko da se trude da naprave kolaz najbombasticnijih mrachnjachkih naslova i tekstova sa sadrzajem koji je tako marginalan i nerelevantan da mi pozli kad iskoci bilo sta na naslovnoj.mislim naravno na pokrivanje svetske ekonomije i biznisa. za desavanja u srbiji ne mogu da tvrdim jer je bolje pokrivaju od mene.

Link to comment
kako ja mrzim 'biz' sekciju na sajtu. tezak neki glupak to uredjuje.isto ko da se trude da naprave kolaz najbombasticnijih mrachnjachkih naslova i tekstova sa sadrzajem koji je tako marginalan i nerelevantan da mi pozli kad iskoci bilo sta na naslovnoj.mislim naravno na pokrivanje svetske ekonomije i biznisa. za desavanja u srbiji ne mogu da tvrdim jer je bolje pokrivaju od mene.
Dosta tekstova su skoro direktan prevod sa kurirolikog biznisinsajdera.
Link to comment
kako ja mrzim 'biz' sekciju na sajtu. tezak neki glupak to uredjuje.isto ko da se trude da naprave kolaz najbombasticnijih mrachnjachkih naslova i tekstova sa sadrzajem koji je tako marginalan i nerelevantan da mi pozli kad iskoci bilo sta na naslovnoj.mislim naravno na pokrivanje svetske ekonomije i biznisa. za desavanja u srbiji ne mogu da tvrdim jer je bolje pokrivaju od mene.
da citiram balasevica, krivi smo mi koji i dalje odlazimo na sajt, ko zombiji sto se skupljaju oko shopping mallova. vesti su tesko djubre i niko normalan tamo ne treba da ide. evo juce video gromoglasni naslov "SPANIJA VRACA PEZETU!" pa pomislio da se eez raspala, kad ono neki seljaci iz vukojebine izvodili performans sa vracanjem 3 negde zagubljena novcica u opticaj. mrs u picku materinu.
Link to comment
da citiram balasevica, krivi smo mi koji i dalje odlazimo na sajt, ko zombiji sto se skupljaju oko shopping mallova. vesti su tesko djubre i niko normalan tamo ne treba da ide. evo juce video gromoglasni naslov "SPANIJA VRACA PEZETU!" pa pomislio da se eez raspala, kad ono neki seljaci iz vukojebine izvodili performans sa vracanjem 3 negde zagubljena novcica u opticaj. mrs u picku materinu.
tj ti sad kao mislish da ce se na njih nekako, trzishno, odraziti to sto cemo mi prestati da odlazimo? :unsure:kako tachno? nece se oglashavati neka sestrinsko burazerska firma? ali to ovde nije tako, ovde se nishta trzishno ne odrazava, posebno kad su u pitanju veliki i njihove veze, i posebno kad su neopipljive stvari u pitanju. mogu da dobijaju, mogu da gube, mogu da prodaju, mogu da ne prodaju. sve je sasvim svejedno. mogu chak i da se nalakiraju parketa kao mitrovic, pa da se prosipaju na sve strane, zakoni trzishta se iskljucivo odnose na piljare, nezaposlene i babe na pijaci.mnogo ce se nasekiraju <_< Edited by thermal bug
Link to comment

mi treba da ne odlazimo zbog nas samih, ako pri tom oni crknu to je bonus. ali nekako i dalje mislimo da je to opozicioni medij gde pise istina, a svi ostali slobini, pa idemo tamo i citamo neku prevaru. sta ti je moc navike.

Link to comment
mi treba da ne odlazimo zbog nas samih, ako pri tom oni crknu to je bonus. ali nekako i dalje mislimo da je to opozicioni medij gde pise istina, a svi ostali slobini, pa idemo tamo i citamo neku prevaru. sta ti je moc navike.
a dobro, to svakako.
Link to comment

reci cu samo da ce mi strucni komentatori vecerasnjeg boksa ostati mnogo duze u secanju negoli mec.aj borovcanin, filozof u rukavicama, al ovo drugo govedo, brate. dugo nisam video cuo kombo losih fora, dosadnosti i neobavestenosti.

Link to comment

ako sam dobro čuo, komentator je bio Čačija, koji je u stvari sportski novinar (i možda lupam, ali je bio neki šef obezbedjenja na Povetarcu ili tako nešto ? ), nije komentator - pa je takav i bio prenos. srećom pa su bili svesni da neće ići, pa su pozvali Borovčanina koji je izvukao celu stvar. Dodatno, ni sam meč im nije baš išao na ruku, jer se ništa nije dešavalo

Link to comment

pa to je super, kontam da ce ligu evrope ubuduce da vodi kakav kelner iz zapleta. pa suludo je neobavesten, jebote, badr hari mma borac :D plus ni jedan ni drugi nisu culi da je hari presao u boks.onda citiranje, foruma, ok, moze da to bude simpa, bilo je relativno smesnih komentara, al brate...u jednom trenutku nisu znali koja je runda.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...