Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Postojao je plan da se feminizira HitlerDa umem, razradila bih temu putem stripa.
Ne mora strip. Kada sam to pročitala, odmah mi se pred očima prikazao Džon Kliz iz Ministarstva blesavog hoda, koji zajedno sa Erikom Ajdlom, obučenim u ženu, i Terijem Džonsom, takođe preobučenim u ženu, pozivaju Hitlera na čaj u 5, u tipičnoj engleskoj kući iz predgrađa, sa sve grozomornim tapetama sa cvetnim dezenom, a kad Hitler popije čaj, pretvori se u animirani deo, i onda mu izraste još jedna glava, naravno ženska.
Link to comment
sreda 17.08.2011 | 11:49Divac odgovorio MaljkovićuIzvor: B92 | AYPredsednik Olimpijskog komiteta Srbije Vlade Divac odgovorio je na prozivku selektora Slovenije Božidara Maljkovića, koji ga je nazvao "lažovom i prevarantom".Srpska košarkaška legenda se prvo našalio, a potom ukratko konstatovao da negativne izjave najviše govore o onima koji su ih rekli."Nazovite me posle tri sata, pošto spavam. Način komunikacije koji je Maljković izabrao govori o njemu. Verujem da će njegova izjava naići na veliki odjek u Hrvatskoj, jer poznato je koliko je on tamo popularan"Podsećamo, do verbalnog sukoba je došlo pošto je Divac prošle nedelje konstatovao da Slovenija nije trebalo da menja selektora, na šta je Maljković izjavio da je Divac "ozbiljan lažov i prevarant".Maljković je svojevremeno sa Metaloplastikom postao šampion Evrope.
:lol:link dok ne izmene
Link to comment
devedesetih sam se pitao kako to neko moze da gleda
+1
Pocinju polako da prave sveca od NDj-a. Zanimljiv izbor slike za vest.
A gledanos' (čitanos') raste li raste...
Link to comment

"Polen ambrozije je jedan od najjačih alergena, i prema procenama stručnjaka, alergiju stvara kod najmanje 70.000 Beograđana, odnosno kod 20 odsto stanovnika." Nagradno pitanje: koliko stanovnika ima Beograd? Rejting raste li raste a IQ opada li opada.

Link to comment
"Polen ambrozije je jedan od najjačih alergena, i prema procenama stručnjaka, alergiju stvara kod najmanje 70.000 Beograđana, odnosno kod 20 odsto stanovnika." Nagradno pitanje: koliko stanovnika ima Beograd? Rejting raste li raste a IQ opada li opada.
pa nista nisu pogresili, ima tacno 350.000 potomaka staaaaaaaaarih beogradjana, mi ostali smo dosljaci koji bacaju djubre kroz prozor i ostavljaju cipele ispred stana. -_-
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...