Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

fridom i bensedin, onaj što je vodio jutarnji.
sve vreme ti pričam o bori borozanu bre.doduše, slagala sam da ga znam. on je godinu dana mlađi od mene.
Link to comment

otkad je b92 portal postao stubom srpstva? htedoh da pročitam vesti a pomislih da me redirektovalo na www.delije.com..uglavnom :puke:

Edited by Gonzo
Link to comment
izvinjavam se sto prekidam raspravu pitanjem, da li je 92 i ove sezone vlasnik prava za LE?
Ле-леее, гробари опет мечки на рупу.
Link to comment

zbilja genijalno. sledeci put nek odu u prokuplje pa nek kukaju kako ni tamo plaza nije sredjena, nema jebenog bioskopa, ajfelovog tornja, kipa slobode, bogami ni romanticnih kanala sa gondolama. a toliki potencijal.nego, nevezano za ovaj biser istrazivackog novinarstva, odakle im one slike kojima ilustruju clanke? izgledaju ko da su iz onih retro foto romana :lol: ps. ne zgrazavam se i ne zalim za prosloscu, samo se sprdam -_-

Link to comment
ovo je vec mahnitanje. doduse, preneto je sa Bete. ali komentari nisu. daj jel to tamo uredjuje neko, koji je ovo kurac. kakve veze ima sto su izbeglice.
a meni ne puste komentar kojim im skrećem pažnju da su pogrešno napisali prezime jednog košarkaša. :huh: Edited by pacey defender
Link to comment
zbilja genijalno. sledeci put nek odu u prokuplje pa nek kukaju kako ni tamo plaza nije sredjena, nema jebenog bioskopa, ajfelovog tornja, kipa slobode, bogami ni romanticnih kanala sa gondolama. a toliki potencijal.

istina je jedino da plaža nije sređena - nema je, odnosno nikada je nije ni bilokip slobode:450px-Prokuplje_spom3.jpgkanal (u prvom planu, u pozadini, na vr brda nekada sanatorijum, danas kafana, sa zanimljivom metalnom konstrukcijom, koja bi mogla da se računa kao mala ajfelova kula):800px-Prokuplje_Hisar_Toplica.jpg(na kanalu) fale gondoleajfelova kulica:hisar.jpgima i bioskop - toplica, ne nalazim pic, moraćeš da mi veruješ na reč

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...