Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Na sajtu su danas objavili tekst pod naslovom "Igra Tronova", šta reći. Zar je teško napisati Igra prestola ili Game of Thrones? Ili je onaj koji je postavio ovo pomislio da su se zaigrali filmovi Tron i Tron Legacy :lol:edit: ipak su ispravili, možda čitaju ovaj forum cool.gif
kako tek 'prevode' sa italijanskog. mislim da svaka vijest koja ima veze sa italijanskim fudbalom ima neku gresku.
Link to comment
U poslednje vreme mi baš prijaju ..."Prijatelji" ...
devedesetih sam se pitao kako to neko moze da gleda (a znam da je vladala histerija medj gledaocima), a kad neki dan uhvatih opet, cini mi se da ne postoji gluplja serija
Link to comment
Nema gospođe Godfroa da čita novine :( ali za jedno dve nedelje kad se vrati pa nam pokaže kako je pocrnela cool.gif
Pa ona je ionako tamnoputa mada uvek moze vise.BTW, meni je fascinantno kako ljudi koji vode vesti li neke druge segmente dozvoljavaju sebi da se vrate sa odmora crni ko ugarak.Jednostavno kad radis to sto radis nemas bas luksuz da se opustis po tom pitanju
Link to comment
Pa ona je ionako tamnoputa mada uvek moze vise.BTW, meni je fascinantno kako ljudi koji vode vesti li neke druge segmente dozvoljavaju sebi da se vrate sa odmora crni ko ugarak.Jednostavno kad radis to sto radis nemas bas luksuz da se opustis po tom pitanju
ali zashto? oni su, danas, etalon nechega? chega? ti kao da se dunja lango pojavila prepechena na crno belom televizoru 1963 ^_^nije to vishe to... ja bih se vishe jedila zbog njihovog zdravlja, kad bi oni bili u obavezi da promovishu ikakav zdrav zivot... Edited by thermal bug
Link to comment
ali zashto? oni su, danas, etalon nechega? chega? ti kao da se dunja lango pojavila prepechena na crno belom televizoru 1963 ^_^nije to vishe to... ja bih se vishe jedila zbog njihovog zdravlja, kad bi oni bili u obavezi da promovishu ikakav zdrav zivot...
Pa zato što ni ovi neosunčani ne ulaze pred kamere "sa ulice" nego se na njih "špahtlom" nanosi veliki sloj pudera i posebne šminke, da bi to na kraju izgledalo kao "normalna" koža na tvom TV-u.Prepečena koža "tehnički" pravi problem pa pošto se ne mogu ljudski šminkati svi izgledaju sjajni kao tiganj za palčinke.Da ne ulazim u ostale tehničke detalje...
Link to comment
veljo pa ti si sminkerka..... sto ne rece na vreme, covece!
Pa ne vredi morao sam se odati kad te je već toliko interesovalo...Mada ni šminka nije svemoguća. ali to znaš i sam...
Link to comment
devedesetih sam se pitao kako to neko moze da gleda (a znam da je vladala histerija medj gledaocima), a kad neki dan uhvatih opet, cini mi se da ne postoji gluplja serija
...a "Keks i glad"...?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...