Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

"Burna fudbalska jesen na B92..." Je l' to oni prenose nešto osim LE ili se opet zezaju?
bice veselo ako prodju i Partizan i oni drugi, kako ce to pokrpiti. LE + tenis, bolje ce im biti da b92 info preimenuju u b92 sport
Link to comment

U poslednje vreme mi baš prijaju spojeno "Sunđer Bob", "Prijatelji" i "Dva i po muškarca", a večeras se produžilo i na "Merlin", "Seks i grad" i još tri filma... :thumbsup:

Link to comment

Na sajtu su danas objavili tekst pod naslovom "Igra Tronova", šta reći. Zar je teško napisati Igra prestola ili Game of Thrones? Ili je onaj koji je postavio ovo pomislio da su se zaigrali filmovi Tron i Tron Legacy :lol:edit: ipak su ispravili, možda čitaju ovaj forum cool.gif

Edited by Arkadija
Link to comment

b92:Paralelno, na svim Pinkovim kanalima se više ne mogu čuti prelepe balade Olivera Dragojevića, Džibonija, Nine Badrić i drugih hrvatskih pevača, a sledeće nedelje će se znati sudbina hrvatskih pevača koji su potpisali za Pinkovu muzičku kuću City records.i meni je krivo sto necu moci da cujem ove prelepe balade :(

Link to comment
b92:Paralelno, na svim Pinkovim kanalima se više ne mogu čuti prelepe balade Olivera Dragojevića, Džibonija, Nine Badrić i drugih hrvatskih pevača, a sledeće nedelje će se znati sudbina hrvatskih pevača koji su potpisali za Pinkovu muzičku kuću City records.i meni je krivo sto necu moci da cujem ove prelepe balade :(
IZVOR: BLIC
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...