Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Komšije su takve kakve jesu, neki su bolji neki su gori, ali je dobro pričati sa njima.
Jeste, ali samo ako su u pitanju ljudi, a ne softver koji automatski generiše poruke.
Link to comment

Ma jebes forum!Gle ovaj transfer on the air as we speak!Lazni Bora Todorovic/Milan Gutovic probija granice dna. TV moments. Kabare, humor a bice i urnebesno izgleda...jebote, koja tezina! Publika naizmenicno umire od dosade, starosti i neprijatnosti.

Edited by Mp40
Link to comment

Najstariji moguci rodjeni Beogradjani se skupili da im ovaj sirotko istitra poslednji put u zivotu. Ima i mladih, dosli da ostare.Jel i vama zao starih ljudi, zena pogotovo, kad misle da su se lepo obukli? A ne kontaju da ne vredi... ne pomaze...

Link to comment
Koliko čuh od njih zapravo je u pitanju leukemija i to neki zajebaniji oblik.
Kao "po definiciji" je anemija ali po opasnosti i izlecivosti jednako sto i leukemija mada svi izvori su diskutabilni...
Link to comment
Sta se desava sa B92INFO kanalom? Sad stoji znak B92 i program je identican. Da li je to deo "promena" koje se uvode ili nesto drugo?
Eto spasa:
Đukić-Dejanović: U januaru tender za prenose sednicaPredsednica Skuštine Srbije Slavica Đukić-Dejanović je izjavila da će u januaru biti raspisan tender za TV-prenose skupštinskih sednica"Za televizijski prenos sednica u skupštinskom budžetu je predviđeno 80 miliona dinara", rekla je Đukić-Dejanović agenciji Beta.Tender mora da bude raspisan početkom godine da bi bilo direktnih prenosa redovnog zasedanja koje počinje 1. marta.Međutim, "vanredna zasedanja su sasvim moguća i u januaru, i u februaru što znači da pre toga moramo obezbediti javnost u raduâ ť, kazala je predsednica Skupštine.Vanredno zasedanje se održava ako to zatraži Vlada Srbije ili 84 poslanika.Prema rečima predsednice, buduće TV-prenose obavljaće oni koji daju najbolju ponudu i obezbede da veliki broj građana može da prati rad Skupštine.Đukić-Dejanović je istakla da Skupština po prvi put sada ima novac za plaćanje direktnih prenosa - obezbedila je 80 miliona dinara u svom budžetu za prenose u 2011. godini.Đukić-Dejanović je dodala da međutim još nema mogućnosti da Skupština ima poseban, svoj TV-kanal."Kada budemo imali skupštinski kanal i kad budemo pratili valjano i našu nadzornu funkciju, rezultate parlamentarne diplomatije, bilo da nam dolaze gosti ili naše delegacije idu, kad budemo pre svega pratili rad odbora, građani će imati uvid šta zapravo poslanici rade", kazala je Đukić-Dejanović.Predsednica je rekla da je nekada obeshrabrujuće ono što građani vide u TV-prenosu: "Slažem se da nisu svi poslanici pođednako odgovorni, ali parlament radi krajnje ozbljno", kazala je Đukić-Dejanović.
Love me tender,love me true...
Link to comment
Ćešića je sa Nikad Izvini usralo dok je Iz nepoznatih razloga jednostavno neduhovito.
Zašto Srbi tako olako izvlače zaključke? Zašto svemu prilaze sa predrasudama i prevelikim očekivanjima?Ćešićev humor jeste specifičan, malo neobičan, ali brutalno istinit. Skinuo sam sa neta sve Češićeve epizode emitovane na B92, kao i sve epizode koje su izlazile u Čedinoj "Borbi". Ako ima zainteresovanih, mogu sve to da zapakujem pa na rapidšer, da uživate ... Češićeva namera i nije da baci čoveka u histeričan smeh, već da u njemu izazove kiseo i ironičan osmeh, tako što nas sve podseća kakve budale vladaju Srbijom ... Edited by stoka
Link to comment
Po meni biseri tv programa:Ren&Stimpy, Sundjer Bob Kockalone, Ciklotron, Marka žvaka, Tv manijaci, InsajderDobre serije, filmovi ponekad. U poslednje vreme nema se para, kriza, itd.E da i liga шampiona!
E, batice, ne samo Ciklotron, Marka Žvaka, Insajder, već i Saut Park, pa onda onaj čudesni serijal dokumentaraca sa Ćirilom ... Pa magične reportaže Lune Lu iz Njujorka, Kana ... Zaboravili ste genijalni VIP TAXI, koji su sad ukrali ovi sa TV Snošave ...Kad sam još predlagao da se B92 mane jurcanja za rejtingom i da se vrati na ovaj alternativni koncet, u stvari da bude još alternativniji!!!! Predlagao sam da Peščanik pređe na televiziju, sa potpuno ludačkim konceptom. Recimo, glavna tema je miladin kovačević, a Ceca priča svoj uvodnik sa centra košarkaškog igrališta!!! Ili Mirko Đorđević priča o SPC, sedeći na stolici postavljenoj na travnjaku ispred Hrama Sv. Save!!! Ludilo!!!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...