Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Hoćemo i mi upgrade! Umesto ovakvog borda, da svi imamo 3D avatare koji šetaju po nekakvom proplanku, ulazimo u kućice na kojima su naslovi PDF-a i tu divanimo elektronskim glasovima. Kad dođe do sukoba mišljenja, odemo u kućicu na kojoj piše A.C.M.E., pazarimo neke rakete, jet-packove, lasere i onda se šibamo na livadi. Avatari sa velikim sisama priđu posle pobedniku i potapšu ga po ramenu. Ajde, nemojte da se vadite da nemate vremena sad kad uz rusku čekamo rodđdždenjoe hristovo.
Neki od sličnih featuresa će biti uključeni u naredni IPB4. Zapravo, samo ćemo povećati avatare i uvesti obavezno popunjavanje statusa i povezivanje sa facebookom. To je Marvinova jedina želja. :fantom:
Link to comment
Neki od sličnih featuresa će biti uključeni u naredni IPB4. Zapravo, samo ćemo povećati avatare i uvesti obavezno popunjavanje statusa i povezivanje sa facebookom. To je Marvinova jedina želja. :fantom:
hocu li mocu povezati moj sporet sa ipb4?da malo odmenim zenu u kuvanju kad nemam sta da radim na poslu.
Link to comment
Jedino ako šporet ima rakete i lasere.
to je gazzin sporet i model je vec testiran. doduse, na forumu ce biti moguca uporaba kada mi teacher odobri promenu nicka cemu se opire vec drugi dan (i drugu noc).
Link to comment
Al je ovde forum B92 popularan. Nisam imao pojma da se toliko čita.
pa naravno da se čita. A što se ne bi čitao? :blink:
Hoćemo i mi upgrade! Umesto ovakvog borda, da svi imamo 3D avatare koji šetaju po nekakvom proplanku, ulazimo u kućice na kojima su naslovi PDF-a i tu divanimo elektronskim glasovima. Kad dođe do sukoba mišljenja, odemo u kućicu na kojoj piše A.C.M.E., pazarimo neke rakete, jet-packove, lasere i onda se šibamo na livadi. Avatari sa velikim sisama priđu posle pobedniku i potapšu ga po ramenu. Ajde, nemojte da se vadite da nemate vremena sad kad uz rusku čekamo rodđdždenjoe hristovo.
Worms? :D
Link to comment
Pa naravno da se čita... Kako bih saznao da imam genetsku grešku, samim tim što sam igrom slučaja Srbin? Kako bih saznao da sam i ja i moji potomci, samo zato što smo igrom nesretne sudbine rođeni u Srbiji, najgori talog i šljam, takoreći genetski otpad? Kako bih saznao da su svi drugi bolji od nas koji živimo ovde? Kako bih uvideo svu veličanstvenost i mudrost koju nam mogu podariti likovi kao Vladan, DWS, Lorenz, Muraš?Ne, moj život bez tog foruma bi definitivno bio drugačiji... Nikada ne bih mogao spoznati sebe u pravom svetlu...
Pa od 20ak ljudi koji su tamo™ preostali ( van sporta ) mesečno se proizvodi 1 takva teorija da bi se malo razvila priča, privid rasprave. Bejah tamo dok sam mogao da izdržim, pa se samobanovao
Link to comment
Imam ja par komaTa, pisi ako ti treba smile.gif
A ti si monahan... Genijalan koncept. Btw, ako rade upgrade na IPB3, naivni su ako misle da će sve da se završi do 14h ili koliko već...Biće to jedna duga noć, pa druga, pa treća, itd. Sa našom bazom je trajalo do beskraja, a mogu misliti sa njihovom.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...