Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

pa, ako nema u b92 shopu u eurocentru, stvarno ne znam gde bi mogao da ga nađeš. mislim, ako ga tamo nema, verovatno se ni ne prodaje više.

Edited by McCabe
Link to comment
dobro, aj sad malo ozbiljno da pricamo.sta znate o tracu da su grcki vlasnici prve i b92 samo paravan za prave nove vlasnike - srdjana shapera u slucaju B92 i nebojshe krstica u slucaju prve?izvor je previshe zanimljiv da bih ga tek tako odbacio.
Još da zdenko kolar preuzme Hepi TV ...
Link to comment
u međuvremenu, ja bih da saznam gde mogu da kupim na DVD prve epizode "mile protiv tranzicije". Možda pitanje zvuči kao zajebavanje nakon poslednjih postova :D , ali stvarno mi treba. Dakle, da bude originalno izdanje; bezveze je da skidam sa neta jer je predviđeno da bude poklon.danke!
Ako jos postoji onaj DVD shop u Domu Sindikata, probaj tamo. A imas online narucivanje.
Link to comment
pored stoke pik za novog direktora je Manja Vukojevic bivsa prva direktorka ex Foxa
Kako stvari stoje ona će biti direktorka. Trenutno radi za VIASAT u Sloveniji.Veran će dobiti mnogo manju ulogu od one koja mu je obećana. Biće jako mnogo otpuštanja posle 17.januara. Sumnjam da će B92 postojati pod tim imenom, sem na webu.
Link to comment
dobro, aj sad malo ozbiljno da pricamo.sta znate o tracu da su grcki vlasnici prve i b92 samo paravan za prave nove vlasnike - srdjana shapera u slucaju B92 i nebojshe krstica u slucaju prve?izvor je previshe zanimljiv da bih ga tek tako odbacio.
To ne bi bilo nista senzacionalno. Meni je mnogo jaca struktura vlasnistva Press-a i Pravde.
Link to comment

pa super ako bude manja direktorka, taman moze da se osveti onima koji su je povredili tokom boravka na televizoru.ne mogu da se setim da li se ona tokom kratkotrajne novinarske karijere slikala sa onom zmijom oko vrata ili je to bila neka druga.ali se zato secam da se smuvala ili udala za nekog profi golf igraca. tako to rade career-minded zene.a ovo za sapera i krleta, prvo mozda, a drugo dosta moguce.

Edited by luba
Link to comment
pa super ako bude manja direktorka, taman moze da se osveti onima koji su je povredili tokom boravka na televizoru.ne mogu da se setim da li se ona tokom kratkotrajne novinarske karijere slikala sa onom zmijom oko vrata ili je to bila neka druga.ali se zato secam da se smuvala ili udala za nekog profi golf igraca. tako to rade career-minded zene.a ovo za sapera i krleta, prvo mozda, a drugo dosta moguce.
Krle nema tih para, tako da je to glupost. Šaper pak ima. Ali, mislim da nije tačno. Uostalom, njihov uticaj je toliko veliki da uopšte ne moraju da budu još i vlasnici.
Link to comment

ma znam da nema krle pare, nikad ih nije ni imao niti uspeo da sacuva, nego me ne bi cudilo da je u podeli kolaca njemu zapao foks po oglasivackoj podeli, da bi se malo zaustavila sveprisutnost spiridona kopicla.

Link to comment
pa super ako bude manja direktorka, taman moze da se osveti onima koji su je povredili tokom boravka na televizoru.
sumnjam - sve i da ima takvih, ti davno nisu u njenom potencijalnom dometu. a izgleda i je lako povrediva - B92, USAID, G17+, PINK, FOX, TV3, B92, u nekih efektivnih 7-8 godina karijere. Edited by gazza1
Link to comment

nisam, mada sam popila jednom pice s njim i to u hagu. propustila sam sansu :(jao, mozda ce manja da vrati srdjana na dizanje! i da dovede i jovanu sa njim! jupi, koliko se novih mogucnosti otvara, jeeee

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...