Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Biće mi žao ako B92 u ovom obliku nestane. Zapravo, nit naročito slušam radio, nit gledam tv ali ipak, sentiment iz ranog puberteta se ne da ugasiti nikakvim Život sekcijama. Ima i konkretnih detalja koji će mi nedostajati, npr. ove noćne redijske plejliste koje pustim svaku noć pre spavanja, poslednjih... Pa, ne znam ni sam više koliko.Naravno, televizija koja u suton svog postojanja u 10 minuta disuje Raja, Keku i Šarića zaslužuje sve moguće naklone i skinute kape. A poruka za "patriote" i hejtere: mož'te samo obuću da im čistite.B92 IS DEAD? LONG LIVE B92!Živeli!

Link to comment

Bojim se da je ta priča o samostalnom uređivanju informativnog programa šuplja jer grčke gazde neće baš voleti da im neko kvari odnosi s poslovni partneri u izradi komercijalnog programa.Drugo je što ja nemam baš poverenja u grčki smisao za biznis.Dugo ne slušam B92 radio ali kao i McCabeu biće mi žao zbog srednjoškolskog perioda kada su mi bili na radiju 0-24.

Link to comment

A kakva je logika da neko kupi rtv stanicu, sa vec izgradjenim imidzom (nebitno za temu kakav je)... da bi napravio komercijalnu, slicnu vec postojecoj (Prva) od (skoro) istog vlasnika !? :unsure:

Edited by Takeshi
Link to comment
ne zvucis bas najuverljivije, s obzirom na elemente seirenja poslednjih nedelja.
Iznervirate me ponekad, al ste "moji", bar vas ja doživljavam tako. Mnogo više bih voleo da ste uspeli da se sami održite, ali u ovoj zemlji je to izgleda nemoguće bez imidža Pinka, Prve itd.
Link to comment

jel se zajebavate za ivanovica? mislim, decko sem sto je ogavna ex-dizelaska njuska lagano ali sigurno klizi u kursadzijski humor, cak i za najnize moguce standarde b92 on je too much - narocito posle vrcavosti tipa "da je sada jasno zasto hashim tachi ide srbima organski na nerve". za to bi ga u civilizovanoj zemlji sa ozbiljnom medijskom regulativom narednog jutra za sva vremena skinuli sa ekrana a emiter bi morao da razmislja kako da kompenzuje familije zrtava sa kojima se "nasalio".

Link to comment

onda da se nadamo povratku na b92info nikad-izvini-iz-nepoznatih-razloga visokointelektualnom humoru srdjana cesica koji ima samo jednu manu. nije smesan.ivanovic ponekad kaze nesto duhovito, tako da je, sto se mene tice, jedini problem sto je to jedina emisija tog tipa pa je i najbolja i najgora.

Link to comment

Ivanu Ivanoviću se potkrade koja dobra fora ali to ostane u senci ogavnih budalaština tipa one koju je Gazza naveo. Usiljena duhovitost je najbolji put u neprijatnost. Nadam se da će ostati što dalje od B92. Ćešića je sa Nikad Izvini usralo dok je Iz nepoznatih razloga jednostavno neduhovito.

Link to comment

ponavljam - najbolje je kad mozes da biras, pa ako volis da gledas kako zgodne cice izgledaju bez odece i procitas neki solidan tekst kupujes playboy, a ako volis da gledas kako zgodne cice izgledaju iznutra i zelis da saznas who's nailin paylin? kupujes hustler.kad bi se pojavila emisija slicnog formata sa finijim humorom, II bi jos vise skliznuo ka kursadzijama pa bi svako imao svoju publiku. ovako gledas ili ne gledas. ni hustler ni playboy.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...