Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

zasto b92 nece ili ne moze da se vrati na pocetak. znam barem dvoje ljudi koji su (ne mogu da kazem totalno) prestali da gledaju b92, ali kukaju za tim vremenom pocetka te televizije. secam se da sam i ja drzao ceo dan ukljucen tv na tom kanalu i nikad mi nije bilo dosadno, pogotovo sto se tice muzickih emisija. freedom, pavle.. mada su i serije bile ekstra. nisam neki tv manijak, uglavnom ne gledam tv, ali ne bih nista imao protiv da se ponovi isti koncept.

Link to comment
zasto b92 nece ili ne moze da se vrati na pocetak. znam barem dvoje ljudi koji su (ne mogu da kazem totalno) prestali da gledaju b92, ali kukaju za tim vremenom pocetka te televizije. secam se da sam i ja drzao ceo dan ukljucen tv na tom kanalu i nikad mi nije bilo dosadno, pogotovo sto se tice muzickih emisija. freedom, pavle.. mada su i serije bile ekstra. nisam neki tv manijak, uglavnom ne gledam tv, ali ne bih nista imao protiv da se ponovi isti koncept.
+1ali to je bilo neko drugo vreme, vreme u kome nismo imali brzi net i samim tim bili više okrenuti tv-u - tada su još mogle da prođu serije i filmovi emitovani u usa 3-4 god. ranije, emitovanje takvih serija je sigurno jeftinije nego njihovo paraleno puštanje sa terminima preko bare- imali su oni i lš kao adut ali čak ni tu nisu umeli da privuku brojniju publiku, za to je kriv i loš izbor komentatora koji sada truju i eurosport i koji su mi ogadili praćenje brojnih sportova na tom kanalu, naravno i tu je brzi net doprineo da opadne glednost lš, gledaju se strimovi mečeva koji ljude više interesuju ili već preko satelita (navodno se za 15 € mesečno može dobiti nekoliko hiljada kanala, dosta njih i u hd rezoluciji)- b92 je još jedna u nizu televizija koju je na kolena bacio razvoj tehnologije (to propadanje je, meni se čini, započelo pre 2-3 god, od tada pada kvalitet njihovog programa) u budućnosti će opstati rts za koji se plaća pretplata i tv koje mogu da pogode ukus informatički nepismenog dela stanovništva, te one koje pogode ukus pinkove publike, zanimljiv sadržaj će se seliti na pay tv kanale (ili vod) a nama će ostati da potragu za zabavom tražimo na net-u
Link to comment

Peh...nema baš toliko ljudi komp u Serviji a još manje brzi net i ideju o skidanju najnovijih serija, za koje u stvari verovatno nisu ni čuli. Problem je pre u tome što je to tehnološko napredovanje pogodilo njihovu ciljnu grupu a oni nisu umeli, mada pre želeli, da podilaze širokim narodnim masama. Ili barem ja to tako vidim.

Link to comment
... ivanovic ponekad kaze nesto duhovito, tako da je, sto se mene tice, jedini problem sto je to jedina emisija tog tipa pa je i najbolja i najgora.
Naleteo na taj nazovi shou pre nekoliko dana - najprizemniji moguci humor (ma qratz humor - cisto srpsko podjebavanje&valjanje po blatu). Njega bi trebalo da ukine komunalna inspekcija jer je na sred studija iskopao septicku jamu (po svojoj meri). B92 je (nemam insajderske informacije, zakljuujem po programu) opasno pukao. Mislim da je to cena koju placaju zato sto su stali uz politicki (DS) i gledalacki mainstrim. Tu ce Pink i Prva da je shiju u svakom smislu. Jako cudna koncepcija: sa jedne strane hiper(kvazi)urbani likovi, sa druge - latinske i hrvaCke serije. Nigde supstance. Sve je fejk.Naravno, ni na drugim televizijama nema manje fejka, ali je kod ostalih ta laz barem isprofilisana.
Link to comment

B92 sam poceo da gledam zbog NBA pre nekih 10tak godina a onda se primio i na prirodnjacke i dokumentarne emisije kojima su popunjavali dnevni program. Gledao jedno vreme redovno vesti u 19. Vremenom su poceli sve vise da pustaju filmove, idiotske programe i serije i sad ih prakticno uopste ne gledam (doduse ne gledam ni druge nase televizije :D ). Mislim da iako su torrenti zajebali ceo sistem opet tv stanica moze da opstane ako ima kvalitetan program namenjen odredjenom trzistu. Ako nista durgo a ono zato sto ima gomila ljudi koje mrzi da bilo sta traze po netu.

Link to comment

Po meni biseri tv programa:Ren&Stimpy, Sundjer Bob Kockalone, Ciklotron, Marka žvaka, Tv manijaci, InsajderDobre serije, filmovi ponekad. U poslednje vreme nema se para, kriza, itd.E da i liga шampiona!

Edited by Utvara
Link to comment
B92 sam poceo da gledam zbog NBA pre nekih 10tak godina ...
"Kako me kosarka odvela u pakao ljucki prava i suocavanja"By Shan JanPotresna ispovest mladog gledaoca televizora kojeg je ljubav prema americkoj kosarci otrgla iz bezbriznosti i odvela na stranputicu manjinskog politickog stava. Svedocanstvo o usponu i padu regionalnog medijskog cuda iz pera ljubitelja dokumentaraca o zivotinjama. Od prkosa, preko dupeuvlakackog komformizma pa do totalne pogubljenosti. Kako su prividno stekli gledanost a potom ostali i bez gledanosti i bez odanih sekta gledalaca. Nemogucnost i stiskanja i prdjenja. Vrapci u rukama i golublje na granama.Bili smo suoceni, pa estradu probalia sad ni jedno ni drugo... A sad ni jedno ni druuugooo...Samizdat (ali ne B92 nego covek sam stampo knjigu). Edited by Mp40
Link to comment

Verovatno sam već napisao o ovoj dogodovštini:Sedimo u nekoj kafani neko šire društvo među njima i jedna urednica sa Pinka.Tek se naslućuje "deljenje" frekvencija , još se nabada ko će sve u igru da uleti, a ona će poluironično:Mi na Pinku navijamo zdušno da B92 dobije nacionalnu frekvenciju, moraće da nas napadnu na našem terenu i tu će pući...Tad mi je izgledalo bezveze, sada i ne toliko....

Link to comment
ko se zadnji smeje, poslednji se smeje. nemoj da predjemo sa terena frekvencija na zdravstveni bilten....
:isuse::isuse::isuse: Ako se u to uzdate onda jbga...
Link to comment
ko se zadnji smeje, poslednji se smeje. nemoj da predjemo sa terena frekvencija na zdravstveni bilten....
Hod po crtitm je uvek bila zajebana i rizicna stvar.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...