Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Stoku za direktora! Zovite grcite pre nego sto uvale neku korporativnu fuksu za dishu!
pored stoke pik za novog direktora je Manja Vukojevic bivsa prva direktorka ex Foxa
Link to comment
E, batice, ne samo Ciklotron, Marka Žvaka, Insajder, već i Saut Park, pa onda onaj čudesni serijal dokumentaraca sa Ćirilom ... Pa magične reportaže Lune Lu iz Njujorka, Kana ... Zaboravili ste genijalni VIP TAXI, koji su sad ukrali ovi sa TV Snošave ...Kad sam još predlagao da se B92 mane jurcanja za rejtingom i da se vrati na ovaj alternativni koncet, u stvari da bude još alternativniji!!!! Predlagao sam da Peščanik pređe na televiziju, sa potpuno ludačkim konceptom. Recimo, glavna tema je miladin kovačević, a Ceca priča svoj uvodnik sa centra košarkaškog igrališta!!! Ili Mirko Đorđević priča o SPC, sedeći na stolici postavljenoj na travnjaku ispred Hrama Sv. Save!!! Ludilo!!!
Zašto se zajebavaš? Ja sam vrlo ozbiljno mislio ono što sam rekao. Ne mora televizija da bude hipsterska i nabeđeno urbanoidna do povraćanja kakva je bila B92 u ranijem periodu. (Kako se zvala kovrdžava, crna, iritantna, što je držala neku muzičku emisiju?)Drago mi je što sam na nekoj televiziji mogao da gledam Ren&Stimpi, Spužva Bob i Sautpark. Kada vidiš Lunu Lu, kulturno ugasiš televizor.
Link to comment
Zašto se zajebavaš?
Uopšte se ne zajebavam ... Pominjao sam emisije koje su postale kultne (zaboravio sam i "Kulturni nokaut" koji je prvo počeo sa emitovanjem baš na B92). E sad što se tiče mog koncepta TV Peščanika, takve emisije su svojevremeno pravili Crnobrnja i tandem Dinko i Tucko. Ako se sećaš emisije "Petkom u 22", shvatio bi da moj predlog TV Peščanika uopšte nije zezancija ...
Link to comment
Ako se sećaš emisije "Petkom u 22", shvatio bi da moj predlog TV Peščanika uopšte nije zezancija ...
Sećam se emisije. Tajmlapsovana kamera iz ruke pići galerijama uz muziku od Kjura. Politički škakljivi tekstovi Brana Crnčevića u izvođenju Z.Radmilovića. Bilo to nekad avangardno, ne i masmedijalno. Danas tek ni jedno ni drugo.
Link to comment
Ili Mirko Đorđević priča o SPC, sedeći na stolici postavljenoj na travnjaku ispred Hrama Sv. Save!!! Ludilo!!!
Ideja je odlična ali nešto slično je već oprobano. 2002. ili 2003. (ne sećam se) je išla neka tv emisija o radikalnim crkvenjacima i klerofašistima. Jedan od govornika je bio Jovan Bajford, car (prim. McC) i on je za lokaciju svog izlaganja odabrao galeriju iznad zapada Marakane tako da smo sve vreme mogli da vidimo severnu tribinu iza njega i natpis Delije dok priča o Dverjanima i Obrazima. Vrhunski koncept, ako mene pitaš.
Link to comment

dobro, aj sad malo ozbiljno da pricamo.sta znate o tracu da su grcki vlasnici prve i b92 samo paravan za prave nove vlasnike - srdjana shapera u slucaju B92 i nebojshe krstica u slucaju prve?izvor je previshe zanimljiv da bih ga tek tako odbacio.

Link to comment

u međuvremenu, ja bih da saznam gde mogu da kupim na DVD prve epizode "mile protiv tranzicije". Možda pitanje zvuči kao zajebavanje nakon poslednjih postova :D , ali stvarno mi treba. Dakle, da bude originalno izdanje; bezveze je da skidam sa neta jer je predviđeno da bude poklon.danke!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...