Jump to content
IGNORED

Naučna fantastika


Ajant23

Recommended Posts

a sta kaze, sto je zasro piknika kraj puta?

 

 

Nemam pojma Toni,  nisam ga pitao. :D

 

 

 

Lično film nisam gledao barem 20 godina, tako da ne mogu ni da dam nekakvu svoju racionalnu ocenu, ali Cinemax ima ciklus njegovih filmova (Solaris i Stalker + Nostalgia i Andrey Rublev), tako da bih trebao vrlo skoro da obnovim gradivo - http://www.cinemax.rs/movie/stalker_-83854

 

 

Inače, koliko se sećam, meni je bio OK kad sam ga gledao, a vidim da je i 100% na Rotten Tomatoes, što je prosto neverovatno.

Edited by Jeremija
Link to comment

Film je odlican, ali u nekim kljucnim elementima dosta drugaciji od knjige, koja je takodje odlicna.

 

Mislim naravno na gorespomenuti sovjetski film iz 1972., onaj sa Klunijem iz 2002. je bezveze

A ja se vec bio zabrinuo - citam pa ne verujem... 

Link to comment

Ja sam pokušala da gledam Stalker, pre neki dan bio na tv-u, ali nisam uspela dalje od njihovog ulaska u Zonu i možda još 10 minuta šetnje po istoj. Mnogo dosadno.

Link to comment

Inače, koliko se sećam, meni je bio OK kad sam ga gledao, a vidim da je i 100% na Rotten Tomatoes, što je prosto neverovatno.

procitaj knjigu, pa kad vidis koliko je film pogresan, i kakav je jebeno mogao biti, dodji da hejtujemo zajedno :fantom:

Link to comment

Jbr, držim knjigu ispred sebe i gledam da li ipak negde piše Lem :D

 

------------------------------------------------------

 

Uvek prvo pomislim na lepe žene. Jer su lepe.

 

To mi se stalno dešava ^_^

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...