Jump to content
IGNORED

Naučna fantastika


Ajant23

Recommended Posts

Odgledao Automatu. Na momente ok, ali sve u svemu nista posebno. Scene sa porodicom su sve wtf?! 6.5/10

 

Pandorum sam gledao pre par meseci. Klasican horor. 5.5/10

Link to comment

Ne moze svaki film biti Odiseja 2001 ili Blade Runner. Ovo sto sam ti preporucivao su filmovi koje vredi pogledati po mom (skromnom) misljenju, a to vredi pogledati varira od jednog gledanja i gotovo, pa preko kategorije koju rado pogledas nakon 3-4 godine opet, pa do kategorije koju mozes da gledas svake godine po jedanput. 

 

A ako ukljucujemo anime onda za to treba zasebna lista. Trebaju li ti preporuke za njih?

Link to comment

Ne moze svaki film biti Odiseja 2001 ili Blade Runner.

 

Наравно да не може, ко је луд да баца паре на филмове који ће да губе паре.

 

Link to comment

Neki portal u dubinama interneta preporuči Evolution (2015) jer kao liči na Under the Skin. Nemojte se zajebati.

 

Ili možete, traje samo 1h20m.  :fantom:

 

Pa što bi se zajebali kada su lepo rekli "liči na under the skin". Ljudi lepo upozorili.. :D

Link to comment

Sta znam, Under the Skin je izgleda bas veliko cepanje ukusa. Jos nisam pricao s nekim da mu je film solidan. Ili negledljivo uz vrati mi moje vreme, ili totalni odlep, kao sto je meni bio.

 

Ovaj Evolution mi vise lici na onog von Triera kad seku klitorise po sumi.

Link to comment

Sta znam, Under the Skin je izgleda bas veliko cepanje ukusa. Jos nisam pricao s nekim da mu je film solidan. Ili negledljivo uz vrati mi moje vreme, ili totalni odlep, kao sto je meni bio.

 

Moram da priznam da spadam u prve, pričali smo malo o njemu na forumu u jednom momentu. 

 

Meni je stvarno drago da se nekima film svideo, spominjali su gomilu nekih referenci i skrivenih značenja koje ja jednostavno nisam uspeo da primetim ili razumem. A i takva dinamika i atmosfera mi nikako ne prija. 

 

 

Link to comment

Наравно да не може, ко је луд да баца паре на филмове који ће да губе паре.

 

 

 

Problem je sto hard core SF nije isplativ pa ga zato razvodnjavaju akcijom, hororom, romantikom, fantastikom...  

Sto se kaze prosjak ne moze da bira, zato nisam preterano kritican prema SF filmu.

Link to comment

Наравно да не може, ко је луд да баца паре на филмове који ће да губе паре.

 

 

 

Odiseja je bila veliki hit za MGM, a čak je i Blade Runner vratio zaradjeni novac:

 

 

 

 

Within the budget, producing is a paid position. They are paid before the film is released. They may have had a backend deal in place as well, which obviously I cannot speak to. As for the studio and distributor, regardless of what the official books show, Blade Runner has certainly made money by now.
Link to comment

ako se ložiš na zdepaste seoske kelnerice onda je lepo :fantom:

 

 

Meni je sasvim ok, pogotovo u Under the Skin, dobre sise + ćuti = idealna žena (za mene)  :fantom:

 

Promasili ste temu.

Link to comment

ogledao sinoc cloud atlas. pomesani utisci. ima sjajnih momenata, ali veza izmedju prica je previse tanka. dok film traje jos se i drzi sve koliko toliko zajedno, pre svega zahvlajujuci montazi. ali na kraju ostaje utisak da sam gledao sest filmova odjednom. svaki je mogao da izraste u zanimljivu pricu za sebe, ali ovako su svi ostali samo u naznakama i nedoreceni. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...