Jump to content
IGNORED

Naučna fantastika


Ajant23

Recommended Posts

Ni slučajno. To je radio onaj bezveznjak Bondarčuk (mlađi naravno), potpuno đubre, nisam imao snage za II deo.

 

Па оно, јесте да је холивудизовано, ал' дизајн је добар и не кења по књизи. Једина озбиљна рупчага је да и Максим и домороци говоре исти дијалекат тих борачких вештина... а баш би било добро да бар једна СФ макљажа наиђе да не буде баш тотално исти балет, него да, шгјз један пичи кунг џицу а други кендо сумо фу, па ком опанци ком кимоно.

 

Е, да, за "Чудне дане"... погледати оригинал, "Brainstorm" са Кристофером Волкеном.

Edited by расејан
Link to comment

@ajant, pogledao sam sinoc standed [2001] ne mogu da kazem da je dragulj, kao sto sam pomislio, ali mi je drago sto sam ga pogledao. zapravo, ovo je film o marsu koji mi je na sve moguce nacine jasan, tj. odgovara mi. gluma jeste sranje, ali samo kod pojedinih, dok su vincent gallo i maria de medeiros odigrali kao znalci, sto i jesu. oboje znam iz drugih filmova.

prica i nije nesto bog zna sta, vrlo je realno svedena, i meni to ne smeta kada je ovakav film u pitanju. ono sto mi je posebno drago, jeste da nema zombija. :D

 

u svakom slucaju, ko voli realistican film o marsu, opersian od bilo kakvih dinamickih, holivudskih trikova, ovo je must see! naravno, ima mnogo smesnih momenata, ali oni su proizvod dobre glume vincenta i marie de medeiros, nisu slucajni.

Link to comment

@hoffnung

 

Drago mi je da ti je bio makar gledljiv :)

 

 

Meni je isto Limitless bio gledljiv. Jedan od boljih De Nirovih filmova iz kategorije: Koji ću ja ovde?

Link to comment

Ne znam da li je neko vec preporucio, dva ne tako tipicna a dobra SF filma:

 

"New Rose Hotel" (Abel Ferrara, 1998)

"In the Mouth of Madness" (John Carpenter, 1994) - mada za ovaj mnogi kazu da je pre horor, sta znam

 

Inace :wub: za "Strange Days" i "Sunshine"

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...