Jump to content
IGNORED

Anime kutak


Filipenko

Recommended Posts

i ja videh na 9gag

razmisljao sam se da li da pocnem sa gledanjem.. vidim da je preveliki hajp oko svega toga, pa sam se pitao da li je opravdano ili ne

je l` to snimljena samo jedna epizoda i gotovo? onda bih mogao.. mislio sam da ce ici u nedogled kao Bleach, koji planiram da pogledam ponovo (zato sto sam batalio usput kad su poceli da brljave i odugovlace) ali bez onih smarackih epizoda, preskakao bih nebitne stvari, zanima me kako se zavrsava

Link to comment

Cim sam video ovaj topic u New content znao sam sta je u pitanju :D

 

Izaslo je 12 epizoda, navodno su u toku pregovori oko nastavka. 

 

Kreatorima Bleach animea jebo pas mater, prekinuli su pred pocetak zadnjeg arc-a koji opsti sa kevama.

Link to comment

Ima 12 epizoda, sada u nedelju je bila zadnja. Možda će biti druge sezone ali ne znam, nisu još ništa objavili. Manga je valjda stigla do vol.9. Tako da materijala ima. A ako zadrže ovaj ton baš bi prijalo da ima nešto za pratiti :)

Link to comment

Pa, da ne spoilerujem previse, ne znam dokle si gledao i da li citas i mangu :D Zavrsili su sa Fullbring arcom i tu stali, dok je manga nastavila sa arcom koji ce biti i poslednji i koji ce trajati, prema najavama, minimum 5 godina. Navodno je manjak gledanosti uticao na to. 

Link to comment

Zavrsis Saitamu juce. Preveliki hajp ga je pratio. Tek kada sam uspeo da se oslobodim toga poceo sam da uzivam, tamo negde oko 7-8 epizode. Stvarno je dobar, valjalo bi da ga nastave.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Robotech :(

kako sam samo happy bio kada sam pre par godina downloadovao to

Skroz sam se naprzio, pustio spicu, ona pici, ja se najezio totalno.. prve epizoda, druga, vracam se u detinjstvo, suze radosnice u ocima.. a onda sam dogurao do neke 20+ epizode i posle toga jeeeeeeeeeeedva gledao svaku sledecu.. previse praznog hoda.. mogao si da drzis >> i tako prelazis epizode, nista ne bi propustio 

na kraju sam batalio i izbrisao jer nisam zeleo da kvarim to klinacko secanje na taj anime, kako je bio strava i kul...

Link to comment
  • 2 months later...

Za one koji ne prate koreanska ostvarenja, jedna najtoplija (sa rezervom) preporuka: Noblesse. Zasto sa rezervom? Manhvu citam od kad je pocela da izlazi (trenutno zadnji je chapter 396) i navukao sam se maksimalno, ali za sad je izasla samo jedna OVA i jedna epizoda koja pokriva prvih 70ak chaptera. Cilj im je valjda bio da opipaju puls publike pa da nastave sa radom ako se pelcer primi. Po onome sto citam diljem neta, ljudi su vrlo zadovoljni, tako da je za ocekivati da u bliskoj buducnosti nastave sa ekranizacijom. Naravno, sav taj materijal nije mogao da stane u 30 minuta jedne epizode pa mozda deluje malo ubrzano, pa preporucujem da se prvo krene sa manhwom.

 

O cemu se radi? Mene nikad nije posebno privlacila vampirska tematika, ali ovde je to obradjeno malo drugacije. Prica pocinje tako sto se glavni lik, Rai, jedan od najmocnijih vampira (koji i nisu bas vampiri, ali da ne smaram sad i sa tim detaljima), budi posle 820 godina sna (razlog zasto je toliko dugo spavao je spoiler, pa necu sad o tome, da ne pokvarim ljudima ugodjaj) i pronalazi svog vernog slugu Frankenstajna. Frankenstajn je sad vlasnik srednje skole koja je u prvom delu otprilike centralni deo dogadjanja, narocito cetvoro ucenika te skole koji upadnu u nevolje kad slucajno naidju na  jednog od Inficiranih, stvorenje koje je stvorila misteriozna i mocna organizacija poznata pod imenom the Union. Naravno, Unija zeli da se po svaku cenu resi svedoka, a Rai i Frankenstajn po svaku cenu to pokusavaju da sprece, i tu krece cela prica. Kako radnja odmice pojavljuju se novi likovi sa obe strane, a dosta kasnije pojavljuje se i treca strana, ciji je lider Muzaka Raijev prijatelj ali i razlog njegovog dugog sna. 

 

OVA u stvari i pokriva vremenski period od pre 820 godina, pa ako sam nekog navukao da pogleda :D preporucujem da prvo procita bar do dela gde se pojavljuje lord Muzaka. 

 

Ako nista drugo, vredi pogledati bar zbog jednog od meni najjacih likova ikad, Frankenstajna, veoma pragmaticnog i odmerenog naucnika koji postaje pravi sadista kad krene borba ili kad neko ispusti jednu mrvu hrane u njegovom besprekorno cistom stanu:

 

Ch291.png

 

Sve u svemu, hit u najavi, ako se (fingers crossed) nastavi sa ekranizacijom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...