Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

da je bilo obrnuto, slavili bi ih kao heroje i u Ramali/Gazi i kod evropskih extremnih desničara / levičara.

 

Two Israeli teenagers sentenced to 21 years imprisonment over burning and murder of 16-year-old Palestinian Mohammed Abu Khdeir

 

Edited by barrcode
Link to comment

vrlo me je neprijatno iznenadio razgovor koji sam imao sa nekoliko arapsko izraelskih lekara, socijalnih radnika i psihologa. bio sam spreman da progutam izraelsku propagandu da se svi gradjani koji priznaju drzavu izrael jednaki. to je vrlo daleko od istine, pritom je ovo svet koji nije politicki angazovan, nista slicno tome, prosto obicni ljudi koji na svojoj kozi svakodnevno iz sata u sat osecaju diskriminaciju. pritom su to intelektualci, mogu misliti sta je sa onima sa dna socijalne kace.

Link to comment

da je bilo obrnuto, slavili bi ih kao heroje i u Ramali/Gazi i kod evropskih extremnih desničara / levičara.

 

Kakve veze ima ekstremna desnica, a još više levica sa anti Izrael stavom?

Link to comment
alestinian teenager arrested on suspicion of murdering Israeli mother of six

 Dafna Meir was stabbed to death in front of her children in the doorway of her home in an Israeli settlement in the occupied West Bank

 

Four Israeli women stabbed in a week as Palestinian attacks shift to settlements

Israeli military sees a “worrying new trend” as two Jewish women are murdered and two more wounded in settlements in the occupied West Bank

mda...

 

 

bad.jpg

 

Edited by Gandalf
Link to comment

da je bilo obrnuto, slavili bi ih kao heroje i u Ramali/Gazi i kod evropskih extremnih desničara / levičara.

 

Umesto toga će ko heroji služiti kaznu, imaće kraljevski tretman u zatvoru i na kraju izaći umesto da ceo život provedu u njemu.

 

 

two-kids2.jpg

 

 

prisoners1.jpg

Link to comment

Slike su sa neta jer te mrzi da čitaš ono što je ranije postavljeno. Da si čitao to, ili gledao-čitao-slušao, bilo šta drugo a da je ozbiljno,

ne bi sad postavljao ovakve slike. Mislim, znam ja da je teško ukapirati da nisu svi Palestinci Hezbolah, teroristi i da ne bi svi ubijali Izraelce.

Ali zbog onih koji to jesu i bi, mora država Izrael da se prema svima njima odnosi kao da su teroristi i da ih tako tretira, jel?

 

Mani ti Rouxa i ostalu bratiju, poslušaj malo Saida, Čomskog, Finkelštajna, Aslana, Rulu Žebral, Gideon Levija, Blumentala, Ben Vajta...

Pogledaj nešto od linkova unazad ostavljenih, pa onda dođi da koriš u vezi slika.

 

evo počni sa kulturom

Link to comment

@ kurjak92

poslusaj ti remija ovdasnjeg i remija prosvetitelja njujorskog, pocni sa kulturom. nemoj da provociras sa kacenjem slika te zenturace nasrale, ne misli on ozbiljno da unitava izrael. ni on, ni hamas, ni islamski dzihad, ni al aksa brigade, niko.

Link to comment

U jbt ,ako je upitanju slika sa neta, onda mora da je istina  :fantom:

Nasralah rekao da su spremni da napadnu Izrael, državu sa kojom su u ratu već par decenija. šokantno. 

 

(pri tome, Izraelci su ti koji su par puta uleteli u Liban, na Hezbalinu livadu. pa ih je Hezbolah dočekao kako valja i dolikuje. galama i busanje u grudi na stranu, Hezbalini nikad nisu ni pokušali da okupiraju deo Izraela.)

Edited by Gandalf
Link to comment
×
×
  • Create New...