Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

 a ilegalne naseobine raseliti.

 

hajd na temu o beogradu pa da zastupas taj stav kada je rec o ilegalnim naseobinama na beogradskim parcelama koje se sada od miloste zovu neformalna naselja

Link to comment

Evo da i ja napravim neki poster.

 

34i4lfk.jpg

:lolol: O jbt, a šta misliš da malo i ti počneš da čitaš, bar pre nego što vadiš stvari ovako iz konteksta. Možete ti i Kurjak da razmenjujete skripte. 

 

If Hezbollah were a military, given Western standards, it would certainly be the most moral in the world. During Israel’s five week offensive, Hezbollah killed 118 Israeli soldiers and 41 Israeli civilians (18 of which were Israeli Palestinians). Hezbollah killed three Israeli soldiers for every one Israeli civilian. In contrast, Israeli forces killed more than 1000 Lebanese civilians during the onslaught (more bodies are expected to be discovered during the current period of “calm”). Robert Fisk, based in Lebanon, reported, “They are digging them [Lebanese bodies] up by the hour.” Israeli forces killed 25 Lebanese civilians for every Israeli civilian killed by Hezbollah.

Israel claims it killed three to four hundred Hezbollah fighters during the 33 day war. Hezbollah argues the number is much lower, but since the world maintains that Hezbollah is a “terrorist organization,” Hezbollah’s figure is swiftly rejected. Supposing Israel’s numbers are accurate, the state still killed roughly three Lebanese civilians for every one Hezbollah fighter.

 

 

 
A, posle može Hella da vas vodi u bioskop na premijeru filma.
 

hajd na temu o beogradu pa da zastupas taj stav kada je rec o ilegalnim naseobinama na beogradskim parcelama koje se sada od miloste zovu neformalna naselja

:Hail: Ja ne znam zašto uopšte čitam tvoje postove. Ovo je Richard Pryor, Omit the Logic.

 

Bio pre par dana u Bg-u, kod babe. Dok sam dolazio, na čekpointu me zadržali dva sata, a traka pored, stanovnici "neformalnih naselja" lagano 

prolaze bez ikakve kontrole. Pa onda, najzad kad sam ušao u grad, pošto dugo nisam bio, zalutam u jedno od tih "neformalnih naselja",

i ti isti stanovnici iliti doseljenici, me zasuli gumenim metkovima. A kad sam pitao babu, da odemo do vikendice i malog voćnjaka van grada,

ona mi reče da je tu sad izgrađen put koji vodi do neformalnih naselja. 

Link to comment

:lolol: O jbt, a šta misliš da malo i ti počneš da čitaš, bar pre nego što vadiš stvari ovako iz konteksta. Možete ti i Kurjak da razmenjujete skripte. 

 

 

 
A, posle može Hella da vas vodi u bioskop na premijeru filma.
 

:Hail: Ja ne znam zašto uopšte čitam tvoje postove. Ovo je Richard Pryor, Omit the Logic.

 

Bio pre par dana u Bg-u, kod babe. Dok sam dolazio, na čekpointu me zadržali dva sata, a traka pored, stanovnici "neformalnih naselja" lagano 

prolaze bez ikakve kontrole. Pa onda, najzad kad sam ušao u grad, pošto dugo nisam bio, zalutam u jedno od tih "neformalnih naselja",

i ti isti stanovnici iliti doseljenici, me zasuli gumenim metkovima. A kad sam pitao babu, da odemo do vikendice i malog voćnjaka van grada,

ona mi reče da je tu sad izgrađen put koji vodi do neformalnih naselja. 

Koliko si ljudi izbo posle?  :fantom:

Link to comment

hajd na temu o beogradu pa da zastupas taj stav kada je rec o ilegalnim naseobinama na beogradskim parcelama koje se sada od miloste zovu neformalna naselja

 

Ovo je ružno na tako mnogo načina...

Link to comment

hajd na temu o beogradu pa da zastupas taj stav kada je rec o ilegalnim naseobinama na beogradskim parcelama koje se sada od miloste zovu neformalna naselja

 

 

ne umem da komentarišem ovo.

Link to comment

:lolol: O jbt, a šta misliš da malo i ti počneš da čitaš, bar pre nego što vadiš stvari ovako iz konteksta. Možete ti i Kurjak da razmenjujete skripte. 

 

 

Dobro je, sad se možemo složiti kako su poster citati i poster statistike ništa drugo već gomila stvari izvučenih iz konteksta. A moj poster je bio odgovor na ono tvoje "nisu svi Palestinci hezbolah", to si i sam skužio. A lično sam više pro-hezbolah nego anti, "by given western standards" kako bi rekao Remi NY. Da je drugačije, strpao bi ga u kacu s kiselim kupusom. ↓

 

Link to comment

jesu ponosni tvoji kao u palestini?  :fantom:

 

12401016_968560953238958_246102315348812

Pazi, čitajući šta pišeš, tj ono što ne pišeš, ne smunjam više da svo znanje crpiš sa postera.

 

Povlačim ono za skripte, slikovnice!

Link to comment

Dobro je, sad se možemo složiti kako su poster citati i poster statistike ništa drugo već gomila stvari izvučenih iz konteksta. 

Ono što sam je kačio ništa nije izvučeno iz konteksta. Mogu izvore da ti dam, a gomilu linkova sam i zakačio već ranije.

Mada, mi je roux odma rekao da su te organizacije neozbiljne, da su njihovi izveštaji nepouzdani i da on sa terena ima bolju sliku.

 

Elem, uz malo volje mogli da dođemo do toga da tamo ne vladaju isti zakoni za sve, da se otima zemlja svaki dan, da se ne poštuju međunarodni

zakoni, da se ruše domovi, da je jedan narod bukvalno pod svakodnevnim terorom, ograđen i odsečen od sveta. I šta je uzrok tome, jel zbog toga što su 

Palestinci teroristi ili šta?

 

Onda bi možda i rasprava bila kvalitetna, ovako šta drugo nego kačenje postera. Svako pitanje, evo Beowl, na predhodnoj strani 

lepo pitao, pre toga ih je bilo na desetine, ste iskulirali. Mislim evo, zalepi me Kurjak sa posterom. Cela tema da se izbriše i nek stoji samo 

taj poster. Svi je sve jasnije. Idemo dalje na sledeću temu. Verujem da ima još takvih one headline objašnjenja.

Link to comment

Pazi, čitajući šta pišeš, tj ono što ne pišeš, ne smunjam više da svo znanje crpiš sa postera.

 

Povlačim ono za skripte, slikovnice!

Sto se srdis brt? Sam si zauzeo stranu  :fantom:

 

12105862_925725120855875_706763926058964

Link to comment

Ovo je ružno na tako mnogo načina...

ne umem da komentarišem ovo.

ma jasno je da su neka ilegalna naselja za rusenje a neka nisu za rusenje a ja sam zao sto smatram da se prema svim ilegalnim naseljima moramo odnositi na isti nacin tj. da stvaramo mogucnosti da ona ipak postoje jer tamo zive neki konkretni ljudi

 

na kraju se sve svodi na ovo temi na biranje strana, slobodno nastavite sa virtuelnim dzihadom protiv izraela, u dobrom ste drustvu na planeti zemlji

 

 

12105862_925725120855875_706763926058964

Link to comment
  • Krošek locked this topic
  • Krošek unlocked this topic
  • Krošek pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
×
×
  • Create New...