Jump to content
IGNORED

Arhitektura


Mr.Smith

Recommended Posts

au.. pa tu vam je bas izgleda zanimljivo. jasno da ni u ostatku sveta nepotizam/klanovi/veze+vezice nisu bas nepoznanica ali bar (pozivajuci se na svoje iskustvo i okruzenje) se ne moze bas toliko van protokola. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

u čemu je ovde stvar? s obzirom na medije u kojima je našla podršku ne izgleda kao da je ovo ujdurma vlasti...

 

Koliko sam ja skapirao [a info mi je uglavnom 2nd hand, jer sam bio student tamo do 1998.], u pitanju su sukobi izmedju raznih grupa na faksu [nezavisno od politike].

Edited by jms_uk
Link to comment

u čemu je ovde stvar? s obzirom na medije u kojima je našla podršku ne izgleda kao da je ovo ujdurma vlasti...

 

 

Koliko sam ja skapirao [a info mi je uglavnom 2nd hand, jer sam bio student tamo do 1998.], u pitanju su sukobi izmedju raznih grupa na faksu [nezavisno od politike].

Деканова пизма. 

Link to comment

ceka se epilog 

eto, a i brana nas nije izneverio ;-) 

 

drzimo palceve da ovog puta sve prodje kako treba

То са Браном се није никад постављало као питање. Ја га без браде не би познао.

Link to comment

То са Браном се није никад постављало као питање. Ја га без браде не би познао.

;-) pa nije se postavljalo, ti si nam objasnio da nije ucestvovao u toj urdurmi i neizglasavanju, cak si nam rekao i da je vrlo afirmativan refarat napisao i preporucio je, ali mi je nekako bilo logicno i ocekivala sam da se i javno oglasi povodom slucaja, to sam isto ocekivala i od mihajla, mislim, kao da je previse prizemno i sitnicavo baviti se nekim tricama, poput opstanka i ostajanja na faxu verovatno najkvalifikovanije profesorice... eto, sad smo videli da je brana bas dosta toga uradio, mozda i uspe da odbrani blagojevicku...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...