Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

u svakom sluchaju mi je drago shto imam neshto zajednichko sa njegovom romantichnoshcu patrijarhom srpskim prletom hihi.gif



edip. sad me ubedjuju da ima zenu i decu [emoji38]ol:

ima li? blink.png

sent from bubamoto







Link to comment
26 minutes ago, gospa buba said:

u svakom sluchaju mi je drago shto imam neshto zajednichko sa njegovom romantichnoshcu patrijarhom srpskim prletom hihi.gif



edip. sad me ubedjuju da ima zenu i decu emoji38.pngol:

ima li? blink.png

sent from bubamoto






 

Жену нема сигурно. Нисам чуо да се прича ни да има децу. Герман је обудовео пре него што је примио схиму, вероватно је имао и децу пре тога. Причали смо о томе негде горе...

Link to comment
Жену нема сигурно. Нисам чуо да се прича ни да има децу. Герман је обудовео пре него што је примио схиму, вероватно је имао и децу пре тога. Причали смо о томе негде горе...
hvala. znachi shto vole ljudi da lazu, pa to je chudo jedno :isuse:

sent from bubamoto

  • Haha 1
Link to comment
Quote

 

Zdravstveno stanje umirovljenog episkopa zahumsko-hercegovačkog i primorskog Atanasija, koji je hospitalizovan zbog komplikacija sa koronavirusom, pogoršalo se protekle sedmice, saopšteno je iz Eparhije zahumsko-hercegovačke.

 

Kako se navodi, episkop Atanasije i dalje se nalazi na bolničkom lečenju, a trenutno u teškom opštem stanju, sa upalom oba plućna krila, uz neinvazivnu respiratornu podršku.

 

 

Hoće li preteći neko?

Link to comment

Meni je on bio sumnjiv čim sam videla da  su ga fotografisali nekoliko puta. razdraganog, patrijarh koji umire od smeha. Umeli su njegovi prethodnici da se nasale pa i blago nasmeju, ali ovaj bas sebi daje oduška.

Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

Presvetom gosn Porfirogenitu preporučam da ponovo pročita Domanovićevog Vođu, kad već divanimo o sabornosti.

 

Kakve veze ima sabornost sa Domanovicevim Vodjom? Sabornost uopste ne znaci da svi treba da mislimo isto, jos manje da ne treba da mislimo uopste.

Link to comment

Ja sam ga nekako razumeo da pod tom sabornošću misli da se svi okupimo pod Vučićevim naprdnim šinjelom, da se ne bi polarizovali

Edited by Filozof manijak
Link to comment
30 minutes ago, Jumanji said:

Lepo to zvuci...

 

kako si ti razumela, šta je rekao?

 

pošto očigledno može da bude višesmisleno, bar ovako van konteksta

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...