Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

Ma jasno je bilo sve kad je Šešelj u Ćirilici napao Joanikija. Čak se i Bokan začudio na to, jer je valjda iskreniji patriota od Šešelja, kakav god da je.

 

Eto i Novosti udarile na tu ekipu u CG, znači deo Službe angažovan na max.

 

 

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, nezvanova said:

shvatila sam da je tviter, ali mozda je i fejs u pitanju, a mozda i golub. sad bas da skroz izmisle da je negde objavio, malo je besmisleno (osim ako ga nisu pobrkali sa nekim drugim gojkom perovicem, sto naravno uospte nije iskljuceno)

https://www.novosti.rs/c/kultura/vesti/967171/napad-cetinjskog-paroha-gojko-perovic-obrusio-daru-jasenovca

Neko ko je bar jednom poslusao Perovića i minimalno poznaje prilike u crkvi zna da on ovo što piše nikada ne bi izjavao, čak i da tako misli.

Isto tako ne deluje da ima nalog na nekoj društvenoj mreži.

Na stranu što u članku nigde ne stoji izvor.

Dobar je ovo primer kako neko ko nikako ne razume SPC tumači stvari, takvi ljudi se i ciljaju ovakvim tekstovima ... imamo unazad desetine strana i 90% postova koji pokazuju nedostatak osnovnog razumevanja odnosa i motiva u SPC.

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

pa cekaj, sta je sada bitnije, fajt oko joanikija ili sta perovic misli o filmu?

ja sam samo htela da ukazem na to da se vodi hajka protiv joanikija, a to sta perovic misli, i da li je uopste objavio to sto mu pripisuju, je u ovom slucaju najmanje bitno.

 

 

  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, gospa buba said:


 

dete drago :cry:

nema iskrenijeg patriote od sheshelja -_-



sent from bubamoto
 

Ne može Šešelj biti patriota. Može biti svašta, ali to ne.

 

@nezvanova

 

Ja se slažem sa tobom.

Link to comment

 

12 minutes ago, gospa buba said:

a bokan moze :blink:

sent from bubamoto
 

Poenta je da je čak i njemu koliko god da je mračan bilo ispod nivoa da kritikuje Joanikija. Iskreniji patriota je možda nespretan izraz.

 

Totalno si promašila poentu mog posta.

 

I iznenađuje me da Šešelja smatraš patriotom. On je tu samo da ogadi to osećanje i glasnogovornik dela Službe koji se aktivira kada zatreba radi nekih interesa. 

 

Kao Šešelj je simbol patriota...Kao kada neki Šešeljevac krene iskrene jugonostalgičare da naziva zlim komunistima i slično. I jedno i drugo je pogubno i usudiću se da budem bezobran sa najboljom namerom, užasno ograničeno :D

Edited by Milošica
Link to comment
22 minutes ago, nezvanova said:

pa cekaj, sta je sada bitnije, fajt oko joanikija ili sta perovic misli o filmu?

ja sam samo htela da ukazem na to da se vodi hajka protiv joanikija, a to sta perovic misli, i da li je uopste objavio to sto mu pripisuju, je u ovom slucaju najmanje bitno.

 

 

 

1 hour ago, nezvanova said:

Bice cupavo joanikiju u fajtu za mesto mitropolita CG. Eno, prenose po tabloidima perovicev tvit kako je dara iz jasenovca  amaterski uradjen film. Dobar je perovic, ne gresi bas nista (a blizak je sa Joanikijem pa verovatno otud interesovanje za njegove tvitove)

 

Ajde da se ne pravimo naivni.

Prenosiš vest iz tabloida i dalje se odnosiš prema tome kao da je istina.

Kvalitativno se odredjuješ prema takozvanoj izjavi Perovića.

Ne postoji nikakva insinuacija da je sve kontruisano.

Ne razumeš šta prenosiš niti poznaješ temu o kojoj diskutuješ.

  • -1 1
Link to comment

@dragance

 

Zajeban si ti igrač, ne znam kako bih to izdržao :D

 

Mada, bolje je i to nego ovako uvijeno kao @gospa buba da nikad ne znam šta misli :D

 

Poenta je bila kritika upućena Šešelju, Bokan je bio instrument da je pojačam. To što reagujete na prvu loptu bez pronalaženja suštine nije moja greška.

Edited by Milošica
Link to comment
19 minutes ago, Milošica said:

 

Poenta je da je čak i njemu koliko god da je mračan bilo ispod nivoa da kritikuje Joanikija. Iskreniji patriota je možda nespretan izraz.

 

Totalno si promašila poentu mog posta.

 

I iznenađuje me da Šešelja smatraš patriotom. On je tu samo da ogadi to osećanje i glasnogovornik dela Službe koji se aktivira kada zatreba radi nekih interesa. 

 

Kao Šešelj je simbol patriota...Kao kada neki Šešeljevac krene iskrene jugonostalgičare da naziva zlim komunistima i slično. I jedno i drugo je pogubno i usudiću se da budem bezobran sa najboljom namerom, užasno ograničeno :D

Veci je patriota onaj ustasa sto je dopustio po kojem srpskom detetu da pobegne u sumarak nego ova dva gmaza koji lazu, troluju, kontaminiraju i u krajnjem slucaju zive na grbaci ovog naroda prema kome ne pokazuju osnovnu civilizacijsku empatiju a kamo li nesto vise. Nasi odu da rade u inozemstvo kod naroda sa kojim su vekovima ratovali pa ih opet na kraju zavole, ispostuje a ova dva gmaza taj nivo nece doseci u 300 godina i to prema narodu kojem satro pripadaju.

Edited by Tutankamon
  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Milošica said:

@dragance

 

Zajeban si ti igrač, ne znam kako bih to izdržao :D

 

Mada, bolje je i to nego ovako uvijeno kao @gospa buba da nikad ne znam šta misli :D

 

Poenta je bila kritika upućena Šešelju, Bokan je bio instrument da je pojačam. To što reagujete na prvu loptu bez pronalaženja suštine nije moja greška.

Provukao si da je Bokan patriota

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...