Jump to content
IGNORED

Kesić i Njuz vs Vučić i poskoci


Lezilebovich

Recommended Posts

odlična je bila epizoda nakon banjske. šta znam, meni se čini da su ljudi koji ne vole kesića po pravilu patrijote kojima vučić nije drag ali im je srcu bliži. ne vidim da se ljudima koji stoje iza emisije može osporiti inteligencija i smisao za humor, a kesiću talenat da šta treba saspe u kameru. no kad ti je neko mrzak, on je netalentovan pa je netalentovan.

  • +1 1
Link to comment

Kesića volim da poslušam kada se ne trudi da bude zabavan  na primer u nekom podkastu ,NU2 ,utisak nedelje,konferencije...

 

A nervira me što njegova emisija nema u integralnoj verziji nego je iseckana po segmentima i tako postavljena na jutube 

Hoću da sam izpreskačem ono što mi je po volji 

Link to comment
  • 3 weeks later...
On 20.10.2023. at 21:52, utilitarist said:

odlična je bila epizoda nakon banjske. šta znam, meni se čini da su ljudi koji ne vole kesića po pravilu patrijote kojima vučić nije drag ali im je srcu bliži. ne vidim da se ljudima koji stoje iza emisije može osporiti inteligencija i smisao za humor, a kesiću talenat da šta treba saspe u kameru. no kad ti je neko mrzak, on je netalentovan pa je netalentovan.

Ovo je previse usko i iskljucivo posmatranje stvari..prvo, humor sam po sebi je subjektivan, nekome je nesto ili smesno ili nije..drugo, ja licno mislim da Kesic ponavlja istu mantru..pa jos od Dezinformatora, svakako barem od prve sezone 24 minuta..da ironija bude veca humor mu je delovao nesto ostriji dok je bio na B92..jednostavno, istrosio se, ili su se Njuzovci, koji mu fore i pisu, istrosili(i njihov humor, na pcetku bilo inovativno, sveze, sad, it got old)..ili i jedno i drugo..naravno, i ovo je samo moje vidjenje, kome je Kesic kralj humora, neka mu bude i dalje, ali, ja necu da  kazem da je on smesan samo debilima, npr..iskreno, posto neki iz mog okruzenja gledaju, krindz mi  je kada ja gledam sa njima, ali, to sam smao ja..s tim sto me je proseravanjem na protestu letos, iznervirao za sva vremena, i nisam bio jedini, iskreno..jbi ga naporan mi je, i nije mi smesan,cak mi je pomalo i iritantna a AV ne mogu da smislim..sa spe u kameru, i sta onda? sa privatne televizije, na kojoj prima dobru platu? To sto s eon popsprda malo se racuna danas kao bunt i borba protiv sistema? Jao, kako je hrabar, dajmo mu medalju..

Edited by Misko
Link to comment

Кад приступе некој емисији тематски, онда то изгледа доста боље. Мислим да би требало више да се угледа на оно што ради Џон Оливер тренутно, узме једну тему и сецира је 20 минута. Кесић би по мени требао тако, плус гост, музика и шоља довиђења.

  • +1 1
Link to comment
  • 4 months later...
11 minutes ago, dùda said:

Topalko :s_w:  :hail:

 

Počeću da slušam čoveka, tako mi svega :laugh:

Jos samo Olja da ga zove:laugh:

  • Haha 2
Link to comment
13 hours ago, dùda said:

Topalko :s_w:  :hail:

 

Počeću da slušam čoveka, tako mi svega :laugh:

 

I ovaj ga nije pustio da otpeva, gori je od RTS-a

Link to comment
14 hours ago, dùda said:

Topalko :s_w:  :hail:

 

Počeću da slušam čoveka, tako mi svega :laugh:


da mi nije PPP-a ne bih ni znala da je car ovoliko go :rolf:

 

edit: za ne propustiti:
 

 

Edited by Lucia
  • Haha 3
Link to comment

Njuzovci odlicni na obe teme, slusala sam ih na Spotify podcastu, idem ulicom  i na momente se smejem do suza 

 

 

  

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...