Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Domaći bendovi

Featured Replies

Da li je, u drugoj polovini devedesetih, postojao bend ili album sa nazivom Artu-Ditu (R2D2)?

Gugl ne pomaze.

Mislim da je Lukovic napisao recenziju u X Zabavi.

  • Replies 3.7k
  • Views 342.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • slepa živana
    slepa živana

    kao moja kuma kad je ušla u šank da mi pomogne pa se isekla na napuklu čašu i viče, šta da stavim šta da stavim... a gužva, ne znamo gde bijemo... i za par sekundi čuje se urlik. šta si stavila? so...

  • šta znam, meni lepo da se podsetim

  • sinoć gledao Vranjkovića uživo u Požarevcu. ekipa iz detinjstva odlučila da ove godine ne idemo na veliki koncert u Beogradu već da se vratimo kući i slušamo u mnogo intimnijoj atmosferi. i to se

Posted Images

Baal. Artoodetoo EP. Ili tako nešto. Godina je 1995. Možda1996. Hitovi "Između nas" i još jedan na engleskom (edit: "Run" mislim). Izdavač bi trebalo da je Imago... Ili je izdanje moglo da se kupi u njihovoj radnji u CD shopu u Imago centru u Domu sindikata, gde su prodavane igračke.

Pera ih ukupao recenzijom, a meni se svideli.

Edited by Malkmus

Relativno novi video.

On 21. 2. 2026. at 9:55, wayfaring stranger said:

Sećam se preslušavanja albuma Faustopojke. Mislio sam ok, još jedan bend. Sat vremena kasnije još uvek me ozbiljno treslo. Veliki respekt za sve što radi. Šteta što je još uvek u dubini pa je ispod radara mnogima. Ili sreća za sve kopače.

Hvala za ovo ... ovaj covek je genije, a nikad nisam cuo ranije za njega

Ova pesna i ovaj spot ... nemam reci

Edited by Lezilebovich

3 minutes ago, Lezilebovich said:

Hvala za ovo ... ovaj covek je genije, a nikad nisam cuo ranije za njega

Ova pesna i ovaj spot ... nemam reci

Delim utisak )

Takvo otkrice, danima ga slusam..nestvaran je! Nadam se da ce nekada drzati koncert u Beogradu.

Hvala @wayfaring stranger

On 21. 2. 2026. at 8:55, wayfaring stranger said:

Sećam se preslušavanja albuma Faustopojke. Mislio sam ok, još jedan bend. Sat vremena kasnije još uvek me ozbiljno treslo. Veliki respekt za sve što radi. Šteta što je još uvek u dubini pa je ispod radara mnogima. Ili sreća za sve kopače.

ni ja dosada nisam cuo za ovo... ne razumem kako nije poznato.

sad gledam da kupim cd.

podseca ocigledno na molinu.

18 hours ago, kurdi said:

ni ja dosada nisam cuo za ovo... ne razumem kako nije poznato.

sad gledam da kupim cd.

podseca ocigledno na molinu.

Bravo! To je i moja pomisao, ali rekoh da ne ispadne kako preterujem. Ne stilski, ali ta emocija koja ubija iznutra. Uhvati i ne pusta.

Izdavac je Menart koji nije bas promovisao svoja izdanja. Imas Menart Srbija pa nazovi, mozda mogu da naruce. Mozda, jer je cd objavljen 2009.
Koliko vidim na Discogsu, prodavac iz Slovenije ima 10 primeraka i prodaje po 5e. Covek se nakon albuma posvetio religiji, koliko vidim, sada se vraca na scenu pa se nadajmo da ce biti i koncerata van Zagreba.

6 hours ago, Milošica said:

Edited by wayfaring stranger

ici cu na koncert, ras je vec pisao na koncertima, 27.03. je rasprodat (vec).

Edited by holden kolfild

Neverovatno cenim i volim St-ovu poeziju, Goribor obožavam. Čovek je uhvatio esenciju Bora pre nego što je postao kineski.

Trenutno sam u takvoj mentalno emotivnoj fazi života da ne mogu da ga slušam, okida me na depru i sumpor dioksid.

Fak. (

uzmes pauzu kao st i bice bolje =)

smajli na stranu, pojma nemam da li ce biti bolje, boru, srbiji ili svetu.

zelim da budes ok.

+

razumem tvoju povezanost sa borom.

ja sam neebitan. Drago mi je da se St reaktivirao

U to ime

Edited by Filozof manijak

12 hours ago, Milošica said:

kako li se lazar sakan setio da ima nalog na jutjubu, a tek lozinke za pristup, posto vidim da je pre ovoga neki klip izbacio pre 11 godina

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.