Jump to content
IGNORED

The Boss


Mp40

Recommended Posts

Eto, znao sam... :rolleyes: Neki dan gledao sam Serpica i dosao do zakljucka da Pacino i Bruce iz tog perioda neverovatno lice...serpico6qp5.jpgcisco11bs4.jpg
Mene Bruce u zadnjim godinama izgledom čak podsjeća na Roberta De Nira (i obratno).
Link to comment
Jel to ubacio u neku pjesmu ili...?
To je bio kao neki deo interakcije sa publikom.kao kad ga zovu na bis on kaze ?are you talkin to me??Moze se cuti na butlezima recimo Roxy Theater 1975 19 oktobra.Mislim da je to prvi koncert kad je to upotrebio.Cini mi se da se cuje i publika koja vice ?yes we?re talkin to you bruce.? Edited by BornToRun
Link to comment
To je bio kao neki deo interakcije sa publikom.kao kad ga zovu na bis on kaze ?are you talkin to me??Moze se cuti na butlezima recimo Roxy Theater 1975 19 oktobra.Mislim da je to prvi koncert kad je to upotrebio.Cini mi se da se cuje i publika koja vice ?yes we?re talkin to you bruce.?
Čovječe, znači, uz sve, Bruce je i autor jedne od najpoznatijih filmskih rečenica...!Nisam imala pojma o tome.
Link to comment

Meni je jako zanimljiva stvar to kako su se Bruce i Jon Landau našli i sprijateljili, tj. kako je Landau postao neka vrsta njegovog mentora, koji ga je učio koje knjige treba čitati, koje filmove gledati, pa čak i kako transformirati vlastitu muziku, itd. A izgleda da je utjecao i na njegove političke stavove i socijalni angažman. Eto, ne znam koliko je to uobičajena pojava u showbizu. Ili pak u životu općenito.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Nesto se desava :'During rehearsals in Asbury Park earlier this week, Springsteen took some time to speak with USA Today's Elysa Gardner; the interview runs today as Bruce and the band gear up for tonight's kick-off in Hartford. "On any given night, what allows me to get to that higher ground is the audience," he tells the paper. "I look for an audience that's as serious about the experience as we are, which, after all these years, continues to be pretty serious." Gardner also reveals what Bruce has been up to during the break: "He's been in the studio with E Street, along with Brendan O'Brien, who manned the boards for both Rising and Magic. The singer also is 'recording on my own, for an acoustic record.[/b] I work on a lot of projects at once.'" '

Link to comment

Nastavak turneje je vec poceo tako da ne verujem da bi mogao da bude novi album.Verovatno nesto dosnimavaju za Tracks 2. Od materijala ima bar 300 pesama tako da se nadam jednom bogatom Box setu.

Link to comment
  • 2 weeks later...

U Australiji je neka žena izbola nožem partnera zato što ju je omeo u slušanju Springsteen-ove muzike...Nadam se da će moji ukućani pažljivo sagledati ovu vest i izvući pouku!

Link to comment
To je bio kao neki deo interakcije sa publikom.kao kad ga zovu na bis on kaze “are you talkin to me?”Moze se cuti na butlezima recimo Roxy Theater 1975 19 oktobra.Mislim da je to prvi koncert kad je to upotrebio.Cini mi se da se cuje i publika koja vice “yes we’re talkin to you bruce.”
Čovječe, znači, uz sve, Bruce je i autor jedne od najpoznatijih filmskih rečenica...!Nisam imala pojma o tome.
Film je sniman u debelo leto '75 i rekao bih da je moguce da hvata neke jesenje dane po odeci statista i samog Trevisa, a buni me i Sreder
Paul Schrader: The dialogue is somewhat improvised. The most memorable pieceof dialogue in the film is an improvisation: the "Are you looking at me?"part. In the script it just says, Travis speaks to himself in the mirror.Bobby asked me what he would say and I said, "Well, he's a little kidplaying with guns and acting tough." So De Niro used this rap that anunderground New York comedian had been using at the same time as the basisfor his lines.
Edited by Hustler
Link to comment

Razgovarao sam danas sa Rakom Maricem i on mi je rekao da uopste nije razmisljao o dovodjenju Springsteena jer je zauzet i velika zvezda. Kazem mu ja da je on malo veci zalogaj, na sta je Raka odgovorio - jeste.Inace, dovodi Bon Jovija sigurno.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pa razmisli logicno da li bi Springsteen u Beogradu mogao da napuni arenu ?A ovo je deo turneje kad svira po stadionima a ne arenama.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...